Hotel Aqua Sopot Family & Friends

  Polsko, Pomořsko, Sopoty

Hotel Aqua Sopot: Rekreační pobyt 7 nocí

    Polsko, Baltské moře, Pomořsko, Sopoty
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Hotel Aqua Sopot ***

Hotel Aqua Sopot *** se nachází ve známém městě Sopoty, je ideálním místem k odpočinku mimo ruch města, přímo u aquaparku a jen 250 metrů od písečné pláže.

Ubytování

Hosté se mohou ubytovat v komfortních pokojích vybavených koupelnou s WC, fénem, telefonem, TV, kávovým a čajovým setem, rychlovarnou konvicí, klimatizací, internetovým připojením Wi-Fi.

1lůžkový pokoj - 10-11m2

2-lůžkový pokoj - 14m2 – je vhodný pro max. 2 osoby.

2-lůžkový pokoj LUX - 14-18m2 vhodný pro 2 osoby, některé pokoje mají balkon nebo francouzská okna.

Restaurace

Hosté mohou využívat příjemnou restauraci Aquarella, která nabízí pokrmy evropské kuchyně s polskými a regionálními akcenty.  Je ideálním místem pro ty, kteří chtějí ochutnat něco originálního v elegantním, ale neformálním prostředí. V ceně pobytu je snídaně formou bufetu, možnost objednání polopenze.

Sport a relaxace

Hotel má k dispozici fitness zónu s moderním kardio a posilovací zařízení, které mohou hoteloví hosté využívat zdarma.

Milovníky vodní zábavy jistě potěší vedlejší Aqua Park Sopot, který nabízí širokou škálu vodních atrakcí. Bazénový komplex vybavený hydromasážními zařízeními, vodními kaskádami, fontánami, umělými vlnami a gejzírem je zárukou relaxace a zábavy. Zvýhodněný vstup pro ubytované hosty.

Děti

Pro nejmenší návštěvníky je připravená herna se spoustou hraček a zajímavých knih, (v některých termínech, při vysoké obsazenosti, může hotel přesunout herní koutek do haly). Hotel disponuje venkovním dětským hřištěm. Spousta atrakcí čeká na nejmladší hosty v nedalekém aquaparku.

Zvířata

Pobyt s domácím zvířetem je možný - za příplatek 50 Zł / den

Parkování

Své vozidlo můžete zaparkovat před hotelem zdarma (cca 7 parkovacích míst), popř. v podzemní garáži za poplatek cca 30 Zł / den.

Atrakce v okolí

Sopotské molo je nejdelší molo u Baltského moře, je dlouhé asi půl kilometru. Je to jedno z nejoblíbenějších rekreačních a společenských objektů v Polsku a také vizitka resortu.

Ulice Bohaterów Monte Cassino -  tzv. Monciak je hlavní promenáda města. Je to turisty jedna z nejvíce navštěvovaných ulic v Trojměstí.  Najdete zde mnoho restaurací, klubů, obchodů a také slavný „Křivý Domek“.

Rybářský přístav se nachází v jižní části sopotské pláže, v ústí potoka Karlikowski. Každý den si zde můžete koupit čerstvé ryby a navštívit výstavu lodí a rybářského vybavení. V přístavu je také kaple „Pro šťastný návrat“.

 

 

 

Destinace

Polské Sopoty jsou jednou z nejoblíbenějších turistických destinací na pobřeží Baltského moře. Leží u Gdaňského zálivu a jsou součástí tzv. Trojměstí, do kterého můžeme započítat i Gdaňsk a Gdyni. Mezi největší atrakce města patří rozlehlá písečná pláž, mořský maják či nejdelší dřevěné molo v Evropě.  Velké oblibě se také těší Mezinárodní hudební Sopot Festival, který je dobře znán i v Česku. 

 Sopoty jsou malým lázeňským městem i dovolenkovým letoviskem a nabízí příjemnou atmosféru, místní gastro speciality a širokou škálu ubytování - hotely v Sopotech jsou opravdu všeho druhu útulné, luxusní a příjemné. Jen kousek od městečka leží Gdaňsk, krásné historické město s přístavem, kanály i poloostrovem Westerplatte, na kterém započala druhá světová válka. Několik kilometrů dál opačným směrem leží poloostrov Hel se svými dlouhými, písčitými plážemi a mořskými majáky. 

Každý turista jistě ocení dlouhé, písečné pláže lemované borovicovými lesy a dunami. A pokud náhodou není počasí úplně příznivé, vřele doporučujeme vyzkoušet jednu z vyhlášených rybáren a také polské gofry. Dovolená v Sopotech je hodně vyhledávána a není jen záležitostí Poláků, potkáte zde mnoho turistů jiných národností.

Základní cena zahrnuje

  • 7x ubytování, 7x bohatá snídaně, možnost užívání posilovny, dětské herny, internetové připojení

Základní cena nezahrnuje

  • pobytová taxa ve výši cca 2 Zł / osoba / noc, parkovné

Doporučujeme zakoupení komplexního cestovního pojištění včetně storna zájezdu

Poskytněte nám Váš e-mail a budete moci také zájezdy hodnotit, dokoupit si cestovní pojištění, nebo další doplňkové služby za zvýhodněnou cenu.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Geovita, IČ: 28568541. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Aqua Sopot: Rekreační pobyt 7 nocí ***
  • Lokalita dle CK: Baltské moře
  • Místo dle CK: Sopoty

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 951 124
dnes zavřeno

Nezávazná objednávka

Hotel Aqua Sopot: Rekreační pobyt 7 nocí
    Polsko, Baltské moře, Pomořsko, Sopoty

Cena
11 040 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 951 124

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
11 040 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
600 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
464 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč