250 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Ariana **

Popis

Hotel: hlavní restaurace s venkovní terasou, bar u bazénu, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma, fitness, stolní tenis, biliard

Vzdálenosti

Vzdálenost od pláže Atliman : 200 metrů, centrum 800 metrů
Vzdálenost od letiště: 64 km.

Ubytování

Pokoje: TV/SAT, klimatizace, chladnička, telefon, sprcha, toaleta, balkón s letním nábytkem (s výhledem do zahrady nebo bazén), Wi-Fi
Apartmány: obývací pokoj a ložnice, velká koupelna, prostorná terasa až pro 5 osob

Vybavení a služby

Hlavní restaurace s venkovní terasou, bar u bazénu, venkovní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, dětské hřiště, Wi-Fi internet, fitness, stolní tenis, biliard, stolní fotbal.
Stravování: all inclusive (snídaně 8:00-10:00, oběd 12:00-14:00, večeře 18:30-21:00 formou bufetu v hlavní restauraci, odpolední občerstvení 16:00-17:00 v baru u bazénu, pizza, sendviče, hot dog, palačinky, zmrzlina, místní alkoholické a nealkoholické nápoje u bazénu 10:00-22:30)
Za příplatek: telefon, biliard, praní a žehlení oděvů, půjčovna aut, pokojová služba, čerstvá ovocná šťáva, lahvové nápoje, nanuky, lékařská služba, lehátka a slunečníky na pláži.

Sport a zábava

vodní sporty na pláži, fitness, stolní tenis a fotbal, billiard

Děti

dětské hřiště, bazén

Výhody a nevýhody

hotel s krásnou polohou a příjemným prostředím vhodný pro rodinnou dovolenou

Tip

AKCE 55+ PLNÁ PENZE
V TERMÍNECH :
8.6.-15.6.2019/ 8 dní - dospělý : 11 990,-Kč
8.9.-19.9.2019/12 dní - dospělý : 13 990,-Kč

Další informace

Možnosti obsazení: 1, 2 pokoj standard, 2, 2+1 pokoj Lux, 2+2 pokoj Family Luxe, 2+2, 3, 3+1 apartmán

Stravování

all inclusive

Doprava

letecká

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.

Hotely Kiten