Hotel Ariana

  Bulharsko, Kiten

Hotel Ariana

    Bulharsko, Kiten
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Hotel po rekonstrukci je situovaný uprostřed vzrostlé zahrady v klidnější části letoviska Kiten. Severní prostorná písečná pláž Atliman s postupným vstupem do moře je vzdálená 200 m, jižní pláž cca 800 m, centrum letoviska s množstvím obchůdků, restaurací a barů cca 500 m, aquapark Primorsko cca 3,5 km. Hotel doporučujeme všem věkovým kategoriím i rodinám s dětmi.

Informace k ubytování

dvoulůžkové pokoje s přistýlkou
dvoulůžkové pokoje Deluxe s možností přistýlky (po rekonstrukci)
rodinné pokoje až pro 4 osoby (1 místnost)
apartmány až pro 4 osoby (2 místnosti)
sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana)
SAT/TV, telefon, lednice, klimatizace, Wi-Fi
balkon nebo terasa

Vybavení a služby

vstupní hala s recepcí, trezor
Wi-Fi
restaurace, bary
bazén (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)
dětské hřiště, stolní tenis
za poplatek: billiard, vodní sporty na pláži

Stravování

All inclusive – snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Lehké občerstvení během dne – pizza, sendvič, hot dog, zmrzlina. Neomezená konzumace vybraných nealkoholických a místních alkoholických nápojů v místech a časech určených hotelem (10:00–22:00).

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Ariana **
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 574 238
dnes 7.30–17 h

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-ariana-kiten-bulharsko-z1574238/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Bulharsko

Bulharsko je stát ležící v jihovýchodní Evropě na Balkánském poloostrově. Jeho východní hranici tvoří Černé moře. Délka rozmanitého pobřeží je téměř 400 kilometrů. Nalezneme zde dlouhé písečné pláže, ústí mnoha řek i skalnaté zátoky. Směrem do vnitrozemí je krajina spíše hornatá, nejvyšší hora Bulharska Musala je se svými 2 925 m n. m. nejvyšším bodem celého Balkánského poloostrova. Hlavním městem země je Sofie, ležící na historicky důležitých obchodních cestách spojujících Evropu a Orient. Největším letoviskem je Slunečné pobřeží, dále vynikají historická střediska u moře Sozopol a Nesebar, malebné rodinné Primorsko a Kiten, a nakonec vždy slunečný na jih orientovaný Svatý Vlas.

Pobřeží Černého moře je ideální volbou pro rodiny s dětmi. Nabízí cenově dostupnou dovolenou v příjemném prostředí, které v létě mluví minimálně z poloviny česky. Počasí není tolik horké jako na samém jihu Evropy, ale je více podobné našim letním podmínkám. Do Bulharska se dostanete rychle a pohodlně letadlem.