Popis

Popis hotelu Hotel Armas Beach ****

Popis hotelu

Obecný popis:

Armas Beach leží 50 m od písčité a štěrkopískové pláži. Hotel ve městě Kemer nabízí 160 pokojů a v roce 2012 prošel renovací, klimatizace. Pro váš pohodlný příjezd je k dispozici vstupní hala a obchody. Pro hosty, kteří chtějí být mobilní, lze sjednat vypůjčení automobilu. Personál v tomto hotelu mluví německy, rusky a anglicky. Je k dispozici dětské hřiště. K dispozici je sladkovodní bazén plavecké bazén . Slunečníky a lehátka jsou k dispozici zdarma na pláži a u bazénu. Z hotelu se snadno dostanete ke do středu města a stání taxíků. Vzdálenosti z hotelu: letiště AYT (60 km). O vaši zábavu se postará hotelová diskotéka a společenská místnost s televizí.

Vybavení:

Pro vaše pohodlí nabízíme tyto služby: lékařskou péči, služku, služby prádelny a službu probuzení. Internet je k dispozici na přístupových bodech wi-fi. Tento hotel, uzpůsobený pro návštěvy celých rodin, nabízí dětský bazének a dětský klub, což zajistí pohodlný pobyt i rodičů s mladými hosty. Hotel nabízí zasedací místnost.

Stravování:

All-inclusive: All-inclusive zahrnuje dorty a moučníky (provozní hodiny: 17:00 - 18:00), snacky (provozní hodiny: 12:00 - 17:00), půlnoční snacky (provozní hodiny: 23:30 - 00:00), soft drinky (provozní hodiny: 10:00 - 23:00), pozdní snídani (provozní hodiny: 10:00 - 10:30), kávu a čaj (provozní hodiny: 10:00 - 23:00), pivo (provozní hodiny: 10:00 - 23:00), víno (provozní hodiny: 10:00 - 23:00) a místní alkohol (provozní hodiny: 10:00 - 23:00).

Sport a volný čas:

Hotel nabízí aktivity, jako jsou stolní tenis či šipky. Během rekreace v hotelu Armas Beach si můžete vychutnat také turecké lázně. Hosté, kteří na dovolené hledají sportovní vyžití, se mohou věnovat aktivitám, jako je např. aerobik. Hotel nabízí hostům v závislosti na počasí a sezóně večerní show a živou hudbu.

Další informace:

Přijímáme tyto platební metody: Visa a Euro/Master. Určité služby, vybavení či aktivity mohou být dále zpoplatněny.

Kemer

Charakteristická pro tuto oblast je překrásná přírodní scenérie – dlouhé pláže s bělostnými oblázky, omývané křišťálově čistou vodou Středozemního moře, v pozadí pohoří Taurus, jehož svahy pokrývají stále zelené piniové háje a vzduch je prosycen vůní pryskyřice. Kemer a okolí s nespočtem romantických zátok a kouzelných zálivů zdejšího rozeklaného pobřeží, jsou považovány za jedna z nejkrásnějších míst tureckého pobřeží vůbec. Transfer z letiště v Antalyi trvá 1 hod.

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.

Hotely Kemer