Hotel Arthur

  Finsko, Helsinky

Prodloužený víkend v Helsinkách

  Finsko, Helsinky
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis

Ubytování na 3 noci v 3-4* hotelu + letenka + transfer do/z hotelu

Poloha

Toužíte-li po oddychu a netradičním výletu, zaleťte si na pár dní do Helsinek. Ve finské metropoli budete pociťovat blízkost moře, jež se protíná do každodenního života jejích obyvatel. Objevte netradiční architekturu modernismu, funkcionalismu a půvabných secesních budov. Finsko je rovněž zemí designu, spjatého s módou, vybavením domu či řešením městské architektury. Co se týká nákupů, kromě typických moderních nákupních center, neopomeňte tradiční tržiště ať už s běžným zbožím, suvenýry či místními kulinářskými pochoutkami. Během procházek městem si odpočiňte v některé z kaváren, a jelikož jsou Finové největší konzumenti kávy na světě, je opravdu z čeho vybírat! Protože jste ve Finsku, vaše relaxace by nebyla kompletní bez návštěvy sauny…
V Helsinkách se neustále něco děje… návštěvu zimních Helsinek můžete spojit s běžkováním či bruslením na zamrzlých plochách. V létě, kdy jsou v Helsinkách dlouhé dny se koná velké množství pouličních slavností a festivalů.
Naše zájezdy do Helsinek se konají na privátní bázi (zajistíme vám letenku, ubytování a privátní transfer z letiště do hotelu a zpět z hotelu na letiště), tj. vždy se uskuteční.

Stravování

snídaně

Ubytování

V našich zájezdech využíváme hotely dle aktuální dostupnosti. Mezi nejčastěji užívané hotely patří:
Hotel Arthur ***

  • hotel se 182 pokoji je vhodný pro nenáročné klienty k poznání města. Nachází se v centru města blízko hlavního vlakového nádraží a autobusové zastávky.
    Scandic Hotel Grand Marina ****
  • hotel se 462 pokoji zařízených ve skandinávském stylu je vybaveno telefonem, TV s LCD obrazovkou, minibarem, trezorem a vysoušečem vlasů. Hotel je přestavěný z původně staré budovy skladiště je situován u moře poblíž terminálů trajektů v jedné z nejvýznamnějších helsinských čtvrtí Katajanokka. Katajanokka je ostrov oddělený od centra Helsinek pouze úzkým kanálem. Centrum města je vzdálené 1 km, mezinárodní letiště 20 km.
    Rádi vám zpracujeme nabídku na vámi zvolený termín. Pokud si budete přát vyšší kategorii hotelu, neváhejte svůj požadavek zmínit.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Arthur ***

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 003 298
dnes 8–18 h

Lokalita