Popis

Popis hotelu Hotel Astoria Garden ****

Výhody
  • útulný hotel s příjemnou atmosférou
  • uprostřed lázeňské oblasti v Bad Hofgasteinu

Popis hotelu

Útulný hotel s příjemnou atmosférou. Uprostřed lázeňské oblasti v Bad Hofgasteinu.

Poloha

centrální, lázně cca 150 m, restaurace, bary a obchody v bezprostřední blízkosti.

Vybavení

hotel disponuje 73 pokoji, lobby s recepcí, restaurací, kavárnou s letní terasou a 2 výtahy. V hotelu se nachází veřejný bar Fassl.

Ubytování

pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, kab. TV, fénem, některé posezením, budíkem, rádiem, trezorem a balkonem.

Jednolůžkové pokoje (A1A): cca 13 m2.

Dvoulůžkové pokoje Classic (A2A): cca 20 m2.

Dvoulůžkové pokoje Komfort (A2B): cca 25 m2. Dvoulůžko a přistýlka nebo pohovka.

Rodinné pokoje Deluxe (A2D): cca 30-35 m2. Dvoulůžko a přistýlka nebo rozkádací pohovka.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 4 chodech včetně salátů formou bufetových stolů. Odpolední svačina (15.00-16.30 h.).

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma: wellness zóna (1200 m2) Alpine Spa s krytým termálním bazénem, vířivkou, infračervenou kabinou, saunou, parní lázní, relaxačním prostorem. Za poplatek: rozsáhlá spa zóna AlpenTherme Gastein (cca 150 m) s 5 saunami, relaxačními prostory, horským jezerem, dámským saunariem, rodinnými prostory, multimediální tv/video místností, místností pro batolata a oddělenou wellness zónou s vyhřívanými bazény (krytý i venkovní), bazén pro aktivity, sportovní bazén, vodní masáže aj.

Děti

hlídání dětí (3-15,99 let) zdarma, dle domluvy. Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání.

Další výhody

župany a pantofle k zapůjčení zdarma. Sleva na vstupné do lázní AlpenTherme (cca 1700 m2 prostor termálních lázní s novou skluzavkou).

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště zdarma; příjezd vlakem: transfer z/na nádraží Bad Hofgastein zdarma (nutné rezervovat předem přímo v hotelu); domácí zvíře: cca 11 €/den; lázeňská taxa: cca 2,20 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, 6.7.-1.9. denně/3 noci.

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salcbursko