Hotel Atrium Platinum

  Řecko, Rhodos, Ixia

Atrium Platinum luxury resort & spa

    Řecko, Rhodos, Ixia, Rhodos - západ
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Přehled

luxusní hotelový komplex 4 restaurace, 2 bazény, tenisové kurty možnost stravování přímo v hotelu možnost ubytování s vlastním bazénem

Poloha

písečně-oblázková pláž 150 m centrum střediska Ixia 400 m hlavní město rhodos 4 km mezinárodní letiště 12 km

Poloha

luxusní 5* hotel leží v klidné části oblíbeného střediska Ixia pouhých 150 m od písečně - oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře (podchod pod místní pobřežní komunikací). Díky své poloze mírně nad úrovní moře skýtá svým hostům neopakovatelné výhledy. Samotné centrum střediska Ixia je vzdáleno cca 400 m a nabízí nespočet nákupních možností či míst k příjemnému posezení. Oblast je velmi vyhledávanou (díky povětrnostním podmínkám) i komunitou windsurfařů a kitesurfařů. Hlavní město Rhodos je vzdáleno pouhé 4 km. Ze střediska se lze snadno dostat do okolních míst a to díky místní autobusové dopravě, jejíž zastávka je cca 50 m od resortu. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 12 km. Doba transferu je 20-30 minut.

Vybavení hotelu

hotelový komplex je nejnovější hotel postavený v Ixii. Svoji kvalitou a rozsahem služeb se řadí k tomu nejlepšímu, co lze nabídnout. Hlavní budova s několika křídly je vsazena do velké zahrady, která se v přední části přibližuje pláži a které dominuje hotelový areál bazénů a slunečních teras. Hotel Vás uvítá elegantní prostornou vstupní halou s recepcí a lobby, ke stravování slouží celkem 4 hotelové restaurace (hlavní restaurace a další 3 á la carte), které nabízí jak tradiční řecké pokrmy, tak i vybraná jídla kuchyně středomořské, italské či asijské. K posezení Vám budou sloužit 2 stylové bary s celodenním provozem (venkovní pool snack bar a vnitřní bar s výhledem na moře). Ve vnitřních prostorách dále nechybí obchůdky se suvenýry, minimarket, konferenční prostory, bezpečností schránky, kadeřnictví, business centrum, dětský klub, herna, společenská TV místnost, potěší relaxační wellness centrum s vnitřním bazénem, hammamem, saunami, soláriem, hydromasážemi apod. Venkovní areál nabízí 2 velké bazény nepravidelných tvarů s ostrůvky a přemostěními a s oddělenou dětskou sekcí. K příjemnému občerstvení je zde pool bar vsazený uprostřed bazénu. Na slunečních terasách kolem bazénů jsou k dispozici lehátka a slunečníky (zdarma, na pláži za poplatek). K aktivnějšímu odpočinku lze využít výborně zařízené fitness centrum, tenisové a squash kurty, basketbal, šipky, stolní tenis, volejbal, kulečník, na pláži pak plážové a vodní sporty. Hotel pořádá animační programy pro všechny věkové kategorie. V celém areálu hotelu (i na pokojích) je WiFi připojení zdarma. Parkování u resortu rovněž zdarma.

Vybavení pokoje

v nabídce hotelu jsou moderně a velmi elegantně zařízené pokoje kategorie Deluxe (kapacita 2-3 osoby) a suity typu Superior, Executive a Family (kapacita max.6 osob). Všechny mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, individuální klimatizaci, SAT-TV, WiFi připojení, minibar/minilednici, kávovar, telefon, trezor, balkon nebo terasu s výhledem na okolí, bočním nebo přímým výhledem na moře. U všech kategorií lze zvolit ubytování s přímým vstupem do sdíleného bazénu nebo s bazénem vlastním (výhled i bazén na vyžádání).

Pojmenování zařizení

Deluxe pokoj s možností 1 přistýlky (boční výhled na moře).

Pojmenování zařizení

Deluxe pokoj s možností 1 přistýlky (přímý výhled na moře).

Stravování

snídaně - formou bufetu, možnost sjednat stravování formou polopenze nebo plné penze.

Názor CK

v resortu najdete vše, co si lze ke spokojené dovolené přát. Vysoce hodnotíme rozsah a kvalitu poskytovaných služeb, skvělou polohu s výhledem a téměř u pláže, stejně jako snadnou dostupnost hlavního města či jiných zajímavých míst v okolí. Hotel pamatuje i na rodiny s dětmi, spolehlivě uspokojí i náročnou klientelu.

Základní cena zahrnuje

ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Atrium Platinum luxury resort & spa *****
  • Lokalita dle CK: Rhodos
  • Místo dle CK: Ixia

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Atrium Platinum *****

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 120 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 566 231
dnes 7.30–20 h

Řecko

Řecko leží v jižní Evropě, rozkládá se na pevnině a na četných ostrovech, které tvoří jednu pětinu řeckého území. Členitá pobřeží i romantické pláže jsou omývány Egejským, Krétským, Thráckým, Středozemním a Jónským mořem. Na poloostrově Attika se rozkládají Athény, hlavní město Řecka. Poznávejte antické památky, odpočívejte u čistého moře, vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Nejoblíbenější ostrovy jsou Kréta, Rhodos, Zakynthos, Thassos a Santorini.

Od roku 2018 je v Řecku zavedena pobytová taxa. Platba probíhá přímo na recepci hotelu v den příjezdu:

• 0,50 € za pokoj a noc pro 1-2 hvězdičkové hotely
• 1,50 € za pokoj a noc pro 3 hvězdičkové hotely
• 3,00 € za pokoj a noc pro 4 hvězdičkové hotely
• 4,00 € za pokoj a noc pro 5 hvězdičkové hotely
• 0,50 € za noc v apartmánech všech kategorií

 

Nezávazná objednávka

Atrium Platinum luxury resort & spa
    Řecko, Rhodos, Ixia, Rhodos - západ

Cena
52 300 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 566 231

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
52 300 Kč
příplatek za akce 0% storno při zakoupení zájezdu do 12.4.2020 (SPO Storno 3_2020)
0
0 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
1 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta TAM
0
400 Kč
příplatek za teplé jídlo na palubě letadla - cesta ZPĚT
0
400 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 15-23 kg - let tam
0
600 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 15-23 kg - let zpět
0
600 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za nadváhu do letadla 23,1 kg-31,9 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč
příplatek za stravu (teplé jídlo na palubě) / směr
0
400 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta TAM
0
790 Kč
příplatek za další zavazadlo do 23 kg - cesta ZPĚT
0
790 Kč