Popis

Popis hotelu Hotel Auris Deira ****

Poloha

Poloha: v historické čtvrti Deira, cca 10 min. jízdy od mezinárodního letiště v Dubaji. Nejbližší stanice metra Al Rigga pouhých 5 min. chůze. Pláž: veřejná pláž Al Mamzar Beach cca 15 min. jízdy od hotelu (vstup na pláž za poplatek)

Stravování

V ceně: snídaně formou bufetu. Lze za příplatek: polopenze nebo plná penze. Restaurace a bary: * Manino Deli Café – hlavní hotelová restaurace s mezinárodní kuchyní

Ubytování

Celková kapacita: 140 prostorných suit s obývací částí a jídelním koutem. Základní vybavení:plně vybavený kuchyňský kout, lednička, mikrovlná trouba, toustovač, klimatizace, satelitní TV s LCD obrazovkou, telefon, trezor, zařízení k přípravě kávy či čaje, žehlička a žehlící prkno. Na pokojích za poplatek připojení ke kabelovému vysokorychlostnímu internetu. Kategorie: * classic suity,* deluxe suity, * superior suity

Vybavení

Zdarma: venkovní bazén na střeše hotelu. Za poplatek: wifi připojení v restauraci a v hotelové lobby, exkurze na recepci nebo u partnerské CK. Zábava a animace: ve městě. Další: prádelna, čistírna, úschovna zavazadel, bezplatný shuttle bus na veřejnou pláž a do nákupního centra Deira City Center

Dubai

Tomuto městu se někdy říká: „Brána do světa Arabského zálivu“ – ačkoliv bylo založeno až v 18. století za posledních 20 let se tato orientální vesnička stala kosmopolitním Emirátem a největším obchodním centrem celých Spojených arabských emirátů, kde život pulsuje 24 hodin denně. Na 35 km dlouhé pláži Jumeirah Beach na vás čeká odpočinkový komplex s excelentními hotely, které dokáží uspokojit i nejvyšší nároky, nesčetnými možnostmi zábavy a vodních sportů a golfovými resorty. Hlavní motto této daňově výhodné zóny zní Do buy – Nakupte, ať jste v moderním nákupním centru, elegantním butiku nebo na tradičním trhu, mají tady vše, co si budete přát. Dubajský Zlatý trh je největší na Středním východě s velmi výhodnými cenami. Vychutnejte si absolutní pohodlí hotelů, křišťálově čistou vodu na bílých písčitých plážích, západ sluníčka v poušti, dokud nepodlehnete nákupní horečce.

Spojené arabské emiráty

Země, kde se sny mění ve skutečnost. Zažijte exotickou dovolenou v zemi plné kontrastů se starými mešitami a futuristickou architekturou, orientálními trhy a elegantními nákupními centry, dřevěnými rybářskými loďkami a nablýskanými luxusními limuzínami, beduínskými stany v poušti a nejmodernějšími hotely. To vše můžete zažít pouze v 7 emirátech, v zemi, která leží na severovýchodní části Arabského poloostrova, v regionu, který se nazývá Blízký východ. Východní pobřeží je převážně skalnaté, otevřené do Ománského zálivu, zatímco západní pobřeží Perského zálivu vám nabízí písčité pláže s tyrkysově modrou vodou.

Dubaj - letištní poplatek

Dubaj zavedla pro odlety od 1.7.2016 nový letištní poplatek ve výši 35 dírhámů ( cca 228 Kč), který se dotkne všech cestujících, jež odtamtud odlétají (tedy i těch, kteří budou pouze přestupovat). Výjimkou jsou děti do 2 let a ti tranzitní cestující, jejichž číslo letu je na příletu i odletu je stejné.

Abu Dhabí - turistická taxa

V Abu Dhabí je zavedena povinná turistická taxa, která se platí na místě přímo v hotelu při check-inu ve výši 15,00 AED (pokoj/noc).

Hotely Dubai