50 m od pláže | Typ pláže: písčito - oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Avala ****

Výhody
  • luxusní hotel
  • v nabídce i pobyt s all inclusive
Popis hotelu

Luxusní hotel. V nabídce i pobyt s all inclusive.

Poloha

blízko živější části letoviska s mnoha restauracemi, bary a obchůdky. Centrum cca 50 m.

Pláž

veřejná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře cca 100 m. Hotelová soukromá pláž Ricardova Glava (cca 1. 6.–30. 9.). Slunečníky a lehátka na pláži za poplatek. Plážový bar (cca 1. 6.–30. 9.).

Vybavení

303 pokojů, recepce s bezpečnostními schránkami (zdarma), a-la-carte restaurace, bufetová restaurace, výtah. 2 sladkovodní venkovní bazény, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu (cca 15. 5.–30. 9.).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (B1A/B2A): cca 28 m2, v hlavní budově, telefon, trezor, minibar, sat. TV, klimatizace, fén, sprcha, WC a balkon. Stranou do hor.

Dvoulůžkové pokoje (B1B/B2B) stejné jako B2A, v hlavní budově. Postranní výhled na moře.

Dvoulůžkové pokoje Superior (B2C/B3C): cca 48 m2, stejné vybavení jako B2A, v hlavní budově. Obývací ložnice s rozkládací pohovkou a ložnice.

Dvoulůžkové pokoje (B2E/B3E): cca 45 m2, stejné vybavení jako B2A, v hlavní budově.

Joker pokoje (B2S): výběr polohy a vybavení pokoje přenecháte hoteliérovi.

Vily (C2A/C3A): cca 55 m2, ve vedlejší budově, obývací ložnice s rozkládací pohovkou, ložnice, 2 balkony, jinak stejné vybavení jako B2A.

Stravování

snídaně, polopenze nebo all inclusive. Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. All inclusive: k hlavním jídlům nápoje zdarma (pivo, víno, brandy, soda, juice, neperlivá a perlivá voda, káva a čaj). 9–21 h. otevřený bar.

Sport/aktivity

zdarma: fitness s 25 stroji.

Internet

WiFi v některých částech hotelu zdarma, na pokoji za poplatek.

Wellness

zdarma: vnitřní sladkovodní bazén, parní lázeň, sauna, vířivka. Za poplatek: masáže, solárium, kosmetický salon.

Děti

dětské postýlky (na vyžádání zdarma), oddělený dětský bazén.

Info (vlastní dopravou)

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; lázeňská taxa: platba na místě; příjezd/min. délka pobytu: denně/1 noc.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Černá Hora

Černá Hora je menší nedávno vzniklý stát, který leží u Jaderského moře. Většina území je hornatá s vrcholy přesahujícími i 2 500 metrů nadmořské výšky. Pobřeží dlouhé téměř 300 km je tvořeno písčitými a oblázkovými plážemi, kouzelnými zálivy i mohutnými útesy. Malebnou krajinu dotváří vesničky, historické památky, starobylá města i moderní přímořská letoviska. Krásy Černé Hory jsou podobné těm chorvatským. Velkou výhodou je ale méně rozvinutý turistický ruch a klidnější prostředí. V Černé Hoře je také mnohem více pláží písečných a místní destinace jsou daleko lépe dostupné letecky. Pobřeží Černé Hory je velmi oblíbené pro potápění, plachtění a všechny možné vodní sporty. Přírodní podmínky země jsou velmi vzácné, méně obydlené části Balkánského poloostrova obecně zaručují pozoruhodnou faunu a flóru.

Hotely Budva