Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Ayodhya Villa ***

Výhody
  • hotel v thajském stylu
  • 30 min. masáž na pláži zdarma
  • přímo na pěkné pláži Lamai
Popis hotelu

Hotel v thajském stylu. 30 min. masáž na pláži zdarma. Přímo na pěkné pláži Lamai.

Poloha

klidná, v blízkosti známé sklály. Centrum oblasti Lamai s restauracemi, bary a obchody cca 20 min. Letivosti Chaweng cca 30 min. Transfer z letiště Samui cca 45 min.

Pláž

přímo na pěkné pláži Lamai.

Vybavení

hotel v thajském stylu disponuje 70 pokoji v rozlehlé tropické zahradě. K vybavení hotelu patří recepce, restaurace s mezinárodní a thajskou kuchyní a bar. Ve venkovním areálu se nachází bazén s opalovací terasou, lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování

všechny pokoje jsou vybaveny setem pro přípravu kávy a čaje, klimatizací, trezorem, satelitní TV, telefonem, koupelnou s vanou nebo sprchou, fénem, župany, pantoflemi a WC. Bungalovy s výhledem do zahrady (A1A/A2A/A3A): nachází se v dvoupatrové budově, samostatná obývací část a ložnice, balkon nebo terasa, kategorie 2,5. Rodinné suite (A1C/A2C/A3C/A4C): v hlavní budově, balkon nebo terasa s výhledem do zahrady, kategorie 3.

Stravování

snídaně. Snídaně formou bufetových stolů. Bungalovy 2 minerální vody/den. Rodinné suite 3 minerální vody/den.

Internet

internetové připojení na recepci zdarma, WiFi za poplatek. Internetové připojení na pokoji.

Wellness

30 min. masáž/pobyt/os. Za poplatek: Spa centrum s řadou procedur a širokým výběrem masáží přímo na pláži, sauna.

Info

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, platba kartou: VISA, MasterCard, místní kategorie: 3.

Upozornění

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.

Ušetřete

dle rezervačního systému.

Dětská sleva

dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Ko Samui

Pouze hodina a půl letu z Bangkoku vás dělí od ráje v Jihočínském moři. Jemný bílý písek, zelené kopce porostlé kokosovými palmami a tropickou flórou byly také v posledních 10 letech objeveny turisty z celého světa. Odpočinek na nekonečných plážích, které uspokojí i velmi náročného klienta. Ostrov pro romantiky, ale i pro mladší generaci, která obdivuje večerní kluby či diskotéky, které nalezne ve středisku Chaweng Beach.

Thajsko

"Země úsměvů" je ideálním místem ke strávení dovolené. Vybere si zde každý, příznivci historických památek, nedotčené přírody i vyznavači nočního života a zábavy. Je to země kontrastů, kde naleznete horské kmeny na severu země, rybářské komunity na jihu, starobylé paláce i úchvatné tropické ostrovy s nejkrásnějšími plážemi. Všude vás budou doprovázet přátelští a přívětiví lidé. Je to vliv budhismu, ale i tradice, kde značnou úlohu hraje tolerance a bezstarostný přístup k životu. Přesvědčte se s námi, že Thajsko je turistickou destinací, která vám poskytne služby na nejvyšší úrovni.

Hotely Ko Samui