Hotel Bál Resort

  Maďarsko, Západní Maďarsko, Balatonalmádi

hotel Bál Resort akce 5=4, 4=3 dny platby s wellness

  Maďarsko, Balaton, Západní Maďarsko, Balatonalmádi
Číslo zájezdu: 1 649 111
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Balaton - nazývaný také 'maďarské moře' patří k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším rekreačním střediskům v Maďarsku. Svou rozlohou je největším jezerem ve střední Evropě a jeho krása uchvacuje jak zahraniční turisty, tak i domácí obyvatele. Velkou výhodou cestování k Balatonu je jeho blízká vzdálenost, pro cestování je možné využít i železniční dopravu, která vede kolem celého jezera. Pro ty, kteří sem přijíždějí, má tato oblast připraveny nesčetné možnosti oddychu, bohaté zážitky i skrytá tajemství. V kotlině, obklopené dávno vyhaslými sopkami se otvírá zvláštní svět. Vyhaslé čedičové vulkány jsou dnes turistickým rájem. Spolu s romantickými zříceninami několika hradů napovídají o pohnuté minulosti této krajiny. Na pobřeží Balatonu stojí několik nádherných vilek a kúrií, které dodnes připomínají zlatý věk maďarské šlechty. V létě je voda vyhřátá až na 26-28 o C. Nabízí bezpečné pláže, nezvykle čistou vodu, kvalitní síť cyklostezek a v místních restauracích bohatou nabídku maďarských specialit a vín.

Hungest Hotel Bál Resort se nachází na severním pobřeží Balatonu ve městě Balatonalmádi, cca 2 minuty chůze od pláže. Hotel je obklopen krásným parkem a je vzdálen pouze 200 metrů od břehu jezera. Kolem se rozprostírají malebné lesy a kouzelné přírodní scenérie.

Ubytování

komfortně zařízené pokoje s možností 1 přistýlky s panoramatickým výhledem do okolí, klimatizace, moderní koupelna, minibar, trezor, satelitní televize, župan, internetové WiFi připojení. Pro rodiny s dětmi lze zajistit propojené rodinné pokoje. K dispozici jsou také na vyžádání prostorné apartmány s oddělenou obývací částí s pohovkou a ložnicí. Dětská postýlka na vyžádání je ZDARMA.

Příjezdové dny: NEDĚLE, PONDĚLÍ, ÚTERÝ, STŘEDA, ČTVRTEK, PÁTEK

Stravování

polopenze formou bohatého bufetu.

Vybavení

recepce 24h, restaurace, bar, výtah, krytý bazén, terasa s lehátky a slunečníky, parkoviště, kadeřnictví, obchod, dětské hřiště, hlídání dětí, internet, čistírna, prodej suvenýrů, praní a žehlení, business zone, parkoviště za poplatek, živá hudba v baru Mistrál.

Wellness:

moderní wellness s vnitřním plaveckým bazénem, s vířivkou, saunami (finská, infra, parní), Kneippův chodník, posilovna, ponorný bazén, relaxační místnosti s výhledem do zahrady a nabídkou masáží. K dispozici je také fitness místnost a lekce aerobiku.

Sport:

plachtění, kajak, kanoe, vodní lyže, golf. Ideální pro cykloturistiku – trasa o délce 230 km.

Domácí mazlíčci:

jsou vítáni - 11€/den.

Základní cena zahrnuje

ubytování  na  5dní/4 noci, 4dny/3noci, polopenzi, používání wellness centra, župan, Wi-Fi. 

Základní cena nezahrnuje

pobytovou taxu 1.70 € od 18 let, parkování 3.50 €/den, parkování v garáži 7 €/den, domácí mazlíčci jsou vítáni - 11€/den - platby na místě. Možnost zapůjčení kol.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: hotel Bál Resort akce 5=4, 4=3 dny platby s wellness
  • Lokalita dle CK: Balaton
  • Místo dle CK: Balatonalmádi

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bál Resort ****
Typ pláže:
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 649 111
dnes 7.30–20 h

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Nezávazná objednávka

hotel Bál Resort akce 5=4, 4=3 dny platby s wellness
  Maďarsko, Balaton, Západní Maďarsko, Balatonalmádi

Cena
4 620 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 649 111

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
4 620 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč