Hotel Balik

  Turecko, Alanya, Kleopatřina pláž

3/5

Kleopatra Balik Beach Hotel

    Turecko, Alanya, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatřina pláž
Tento hotel není aktuálně v nabídce

Výborná voľba pre všetkých, ktorí si chcú užiť aktívnu dovolenku pri krásnej Kleopatrinej pláži v blízkosti obchodov a centra známeho letoviska Alanya.


Poloha:
Hotel je situovaný na pobreží Stredozemného mora v známom a obľúbenom letovisku Alanya. Najbližšie nákupné možnosti sú priamo v hoteli a taktiež aj v jeho bezprostrednej blízkosti. Do centra mesta, ktoré je vzdialené iba 2 km od hotela, sa dostanete 15- minútovou prijemnou prechádzkou alebo miestnou dopravou, tzv. 'dolmušom'. Od medzinárodného letiska v Antalyi je hotel vzdialený 120 km a od historického centra Antalye 130 km.

Vybavenie:
6- poschodová hlavná budova, 114 izieb, 3 výťahy, recepcia, reštaurácia, 3 bary, vonkajší bazén, vonkajší detský bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne zadarmo, TV miestnosť, plážový volejbal, stolný tenis. Za poplatok: SPA centrum, sauna, turecké kúpele, masáže, WiFi, práčovňa, doktor, požičovňa áut, kaderníctvo, obchody.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prístelok (17 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12 r., klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, balkón. Detská postieľka na vyžiadanie. Za poplatok: trezor.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:30 - 10:00, obedy 12:30 - 14:00, večere 19:00 - 21:00, bar pri bazéne 10:30 - 22:00, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje. Za poplatok: bar pri bazéne v čase 22:00 - 01:00. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanete na recepcii hotela pri ubytovaní.

Pláž:
50 m od hotela sa rozprestiera krásna piesočnato - kamienková Kleopatrina pláž, na ktorú sa dostanete cez miestnu komunikáciu. Plážový servis ako ležadlá, slnečníky, matrace, osušky, plážový bar 10:00 - 18:00 a vodné športy sú k dispozícii za poplatok.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Balik ***
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 30 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 551 994
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Alanya

3/ 5 8 recenzí


Ala září 2019
Nikdy více.. Cestovní kancelář F***** bez upozornění v den příjezdu nás dala na tento hotel , vše bylo jinak než jsme si představovali,inklusiv... celá recenze


Ywette.C srpen 2019
Hrozna strava. Hotel pekny, dobre situovany priamo na plazi.Strava vhodna skor pre prasce.... celá recenze


Pavel září 2015
Už nikdy hotel Balik.. Takové jednání personálu a humus jsem nikde ještě neviděl, nejen v Turecku. Do Turecka jezdíme pravidelně i za levnější peníz, ale... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-kleopatra-balik-beach-hotel-alanya-turecko-z1551994/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Turecko

Turecko je zemí Orientu, která vzhledem k poloze na pomezí dvou kontinentů, je přepestrou směsicí a přebohatou pokladnicí kultur, tradic a historie, lákající k poznání. Již při vyslovení jména této země, mnohým z nás se vybaví nekonečné dlouhé pláže a příjemně hřejivé paprsky slunce, klikaté uličky bazarů, přeplněné výlohy místních vyhlášených zlatníků, světoznámé pestrobarevné koberce, kterými své paláce zdobí monarchové po celém světě, smlouvání při nákupech suvenýrů, sladká vůně jasmínu a baklavy pouličního prodejce… Turecko se však pyšní také jednou z nejstarších historií vůbec. Vždyť právě na území dnešního Turecka se vyvíjely nejstarší civilizace lidstva. Postupem času a během let a staletí tak Chetité, Peršané, Trójané, Řekové i Římané a mnohé další civilizace zde zanechali stopy svých kultur a předurčili toto území jedním z nejzajímavějších pro historiky a milovníky dějin vůbec.