Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Hotel Bambou **

Popis hotelu

Příjemné ubytování přímo na pláži.

Poloha

klidná, přímo u pláže. Restaurace, bary a nákupní možnosti cca 500 m od hotelu. Letiště 35 km.

Pláž

soukromá písečná pláž Anse Mitan se nachází přímo u hotelu. Lehátka, slunečníky a osušky na pláži zdarma.

Vybavení

hotel disponuje celkem 149 pokoji. Svým hostům nabízí vstupní halu, restaurace, bar, úschovnu zavazadel, prádelnu. Ve venkovním areálu se nachází bazén. Lehátka a osušky u bazénu zdarma.

Místní kategorie hotelu

2.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje standard A1A/A2A/A3A: vybavené koupelnou se sprchou, WC, fénem, individuální klimatizací, internetovým připojením, telefonem, televizí, trezorem, chladničkou, terasou. Rodinné pokoje A2B: se stejným vybavením jako A1A/A2A/A3A, se dvěma pokoji s propojovacími dveřmi. Bungalovy superior A2C: cca 25 m2, se stejným vybavením jako A1A/A2A/A3A, navíc kabelová TV a rádio, na stranu k moři. Junior suite A2D: cca 30 m2, se stejným vybavením jako A1A/A2A/A3A, navíc set na přípravu kávy nebo čaje, kabelová TV, rádio, na stranu k moři.

Stravování

polopenze nebo plná penze. Snídaně a večeře formou bufetu. Při rezervaci plné penze navíc obědy formou bufetu. Drink na uvítanou.

Sport a jiné aktivity

půjčení kajaku nebo šlapadla, stolní tenis.

Wellness

sladkovodní venkovní bazén.

Zábava

denní, večerní a sportovní animace.

Upozornění

tento pobyt je bez česky hovořícího delegáta, na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem "YCZE".

Martinik

Martinik – přezdívaný ostrovem květů je další z francouzských zámořských departementů. Místo, kde se po 8 hod. letu z Paříže ocitnete ve skutečných tropech. Destinace, která nabízí krásné pláže, romantiku. Místo, kde se můžete svobodně pohybovat a nikam nespěchat. Mezi místa, která stojí za návštěvu, patří bezpochyby botanická zahrada Balata s 195 druhy rostlin, dva minerální prameny Source de Diddiere a Chantfl or, uměle vybudovaný Canal de Beauregadr, motýlí zahrada u Ajoupa-Bouillon, archelogické muzeum ve Fort-de-France. Při návštěvě ostrova nezapomeňte navštívit jednu z destilériíí rumu, které patří k jedním z hlavních atrakcí.

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.