Popis

Popis hotelu Hotel Baranya ***

Středisko

Harkány

Poloha

Hotelový komplex s rodinnou atmosférou leží v parku naproti vchodu do lázní. Budovy obklopuje příjemná kultivovaná zahrada plná okrasných dřevin.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, příslušenství, minibar, televize, telefon, bez balkonu. Pokoje lux jsou v novější budově, s balkonem. V budově je také výtah

Stravování

Snídaně bufetovým způsobem. Večeře bufetem v termínech 29.4.-15.9.2017 V ostatních termínech tříchodová večeře s obsluhou.

Tipy pro správnou volbu

- hotel je situován naproti vchodu do lázní - vlastní hotelový bazén

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Maďarsko

Maďarsko je příbuzná země, která je dokonce součástí Visegrádského společenství s Českou republikou. Právě vzdálenost a mimořádně zajímavá turistická místa dělají z rovinaté země podél Dunaje výborný cíl nejen krátkodobých pobytů, ale také plnohodnotné dovolené. Největšími přednostmi země jsou termální prameny a s nimi spojená wellness centra, dále poměrně velké jezero Balaton, které je tradičním cílem letního odpočinku a vodních radovánek. Maďarsko je vyhlášenou krajinou skvělého vína a specifické vynikající gastronomie. Velkým hitem jsou proto různé pobyty ve vinných sklípcích, spojené s gastronomickými zážitky. Velkým historickým a ekonomickým centrem Maďarska je hlavní město Budapešť, které je silně vyhledávané pro eurovíkendové a poznávací pobyty.

Hotely Západní Maďarsko