Popis

Popis hotelu Hotel Barbara ***

Středisko

Piran - Fiesa

Poloha

Hotel, obklopený zelení, leží v nejkrásnější zátoce slovinského pobřeží, přímo na břehu moře, cca 1,5 km od městečka.

Vybavení

Recepce, restaurace, aperitiv bar, konferenční místnost, WiFi v lobby zdarma; za poplatek částečně kryté parkoviště (cca 5 EUR/den). Krytý vyhřívaný bazén s mořskou vodou a výhledem na moře (v letních měsících uzavřen).

Sport a zábava

Za poplatek fitness, sauna, masáže, sportovní hřiště. Možnost zábavy v centru, výlety lodí do Benátek, cyklistické stezky.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství (koupelna, vysoušeč vlasů, WC), klimatizaci, SAT/TV, telefon a balkon na mořskou stranu; za poplatek minibar, WiFi. Na vyžádání pokoje superior pro 4-5 osob se stejným vybavením, navíc denní pokoj s rozkládacím gaučem, další balkon a větší koupelna.

Stravování

Bufetová snídaně. Na místě možnost dokoupení večeří a obědů.

Pláž

Upravená plocha na slunění přímo před hotelem, vstup do vody po schůdkách, nebo pozvolné vstupy s drobnými kamínky až hrubým pískem vhodné i pro děti; lehátka a slunečníky na hotelové pláži zdarma.

Tipy pro správnou volbu

- nejkrásnější zátoka ve Slovinsku
- klidné místo v blízkosti městečka
- pláž přímo před hotelem

Informace

* Hotel akceptuje pobyt se psem (za poplatek 15 EUR/den).
* Dětská postýlka za poplatek (5 EUR/den).
* Krytý bazén je v hlavní sezoně uzavřen, otvírá se pouze za nepříznivého počasí mimo hlavní sezonu.

Slovinsko

Vyhledávaná oblast pro letní i zimní dovolenou. Země sice malá rozlohou, ale o to více rozmanitá, má co nabídnout každému návštěvníkovi. Překrásná příroda, průzračná jezera, majestátní hory, města s bohatou historií a milí hostitelé dávají příslib k nevšedním zážitkům.