Popis

Popis hotelu Hotel Barcelo San Jose Palacio *****

Výhody
  • velká zahrada s bazénem a lehátky
  • ideální ubytování pro odpočinek
  • široká nabídka sportů
Popis hotelu

Velká zahrada s bazénem a lehátky. Ideální ubytování pro odpočinek. Široká nabídka sportů.

Poloha

centrum San José s obchody, bary a restauracemi cca 3 km. Letiště Juan Santamaria cca 17 km.

Vybavení

hotel s 254 pokoji. 2 restaurace, a-la-carte restaurace, 2 bary, kiosek, směnárna, obchod se suvenýry. Ve venkovním areálu bazén. Lehátka u bazénu zdarma.

Ubytování

Dvoulůžkové superior pokoje (A1A/A2A/A3A): klimatizace, kabelová TV, minibar (za poplatek), trezor, fén, kávovar, telefon, vana nebo sprcha, WC.

Dvoulůžkové superior premium pokoje (A1B/A2B): v 5. nebo 6. patře, premium-level služby (prioritní umístění pokoje, pozdní check out do 14.00 h., prioritní rezervace v restauracích, národní a mezinárodní tisk, vstup do Premium Level salonku s občerstvením a nápoji), výhled na horu, jinak jako A2A.

Stravování

snídaně. Snídaně formou bufetových stolů.

Sport/aktivity

zdarma: fitness, aerobic, 2 tenisové kurty, 3 kurty na squash.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: sauna. Za poplatek: parní lázeň, masáže.

Děti

hlídání dětí za poplatek. Max. počet osob nesmí být v pokoji A1A/A2A/A3A překročen.

Info (letecky)

služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express.

Upozornění (letecky)

na tento pobyt se vztahují zvláštní sekce všeobecných smluvních podmínek označené kódem „YCZE“.

Ušetřete

sleva za včasnou rezervaci:

  • pobyty od 24.12.2018 do 31.3.2019: 15% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.10.2018
  • pobyty od 1.4.2019 do 31.10.2019: 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2019
Dětská sleva

A2A: až 2 děti (do 12,99 let) 100% sleva na ubytování.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

San José

Hlavní město Kostariky je ve srovnání s ostatními hl. městy Střední Ameriky kosmopolitnější. Jsou zde obchodní domy a nákupní centra, restaurace s rychlým občerstvením. Centrum má několik čtvrtí, nejzajímavější je Barrio Amón, kde je největší koncetrace budov z 19. stol. Máte možnost navštívit muzea, zoologickou zahradu, motýlí zahradu, tržiště. San José je výchozí místo pro většinu výletů, doporučujeme výlety k vulkánům Irazu, Poas, Arenal.

Kostarika

Kostarika, středoamerická země, je nazývána malým rájem na zemi. Kryštof Kolumbus pojmenoval tuto zemi jako „bohaté pobřeží“, v překladu Costa Rica. Země si své poklady dodnes chrání a je zde vybudován propracovaný systém ochrany přírody. Pokud chcete vidět překrásnou přírodu, mnoho exotických zvířat, pláže s černým i bílým pískem, nenajdete lepší místo. Země má malou rozlohu, ale najdete zde nedotčené pralesy, vodopády, činné sopky, čtyřtisícové hory, jezera a nádherné pláže – rozhodně se zde nebudete nudit. I během pobytu máte možnost vybrat si z široké nabídky výletů do národních parků, procházky deštnými pralesy, potápění, surfování a šnorchlování. Je to bezpečná země, nemá ani armádu. Kostaričané jsou velmi přátelští, rádi se návštěvníkům svou krásnou zemí chlubí, a kamkoliv přijedete, budou se na vás usmívat. Počasí je zde příjemné, nejvhodnější doba pro cesty je od prosince do konce dubna (místní léto). Pobřežní oblasti jsou mnohem teplejší než střed země, průměrné teploty u pobřeží Karibiku jsou kolem 30 ˚C, u Tichomořského pobřeží dosahují teploty 33 ˚C.

Hotely San José