350 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Bärenhof

Umístění a vzdálenosti

Centrum: Bad Gastein 400 m, Veřejný krytý bazén: Termální lázně Bad Gastein 300 m, Nákupy: Bad Gastein 300 m, Vlakové nádraží: Bad Gastein 400 m, Letiště: Salzburg 97 km, Resort Nadmořská výška: 1000 m, Lyžařská oblast : Gondelbahn Gastein 500 m, Lyžařský vlek: Ne, Hotelová kyvadlová doprava: Ne.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka k dispozici jako přistýlka ve všech typech pokojů: Ne, Vana / sprcha / WC, Vysoušeč vlasů, Balkon / terasa: některé, Rádio, Telefon, Satelitní TV, Prostorné pokoje.

Typy pokojů, apartmánů

2 lůžka / sprcha / WC, ~ 25 m2, 2 lůžka sprcha / WC, Ekonomika, 19 m2, 2-4 lůžkový / sprcha / WC, 28 m2.

Fitness a wellness služby na místě

Solárium; Masáže: místní ceny, Léčebná terapie, Moor terapie, Masážní lehátka v lázeňské oblasti, ceny místně vyhlášené, Otevírací doba: k dispozici na vyžádání.

Stravování zahrnuto

Polopenze, snídaně formou bufetu: teplé a studené pokrmy, salátový bar, večeře (3 kurzy): výběr, vánoční večeře (24.12.), Silvestrovská večeře.

Děti

Dětská postýlka: na vyžádání.

Domácí mazlíčci

Domácí zvířata nejsou povolena!

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Hotely Salcbursko