Hotel Beach Albatros Palace

  Egypt, Hurghada, Hurghada - jih

4/5

Albatros Palace Resort

    Egypt, Hurghada
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Popis hotelu

Albatros Palace Resort zajistí komfort každému hostovi. Přijeďte si k nám užít Vaši dovolenou mezi nebem a zemí! Hotel se nachází na pláži, 3,5 km od Grand Aquarium v Hurghadě, 11 km od mezinárodního letiště Hurghada a 17 km od centra města Hurghada.

V hotelu je k dispozici recepce s nepřetržitým provozem, bezdrátový přístup na internet ve veřejných prostorách, bazén, dětský bazén, lázeňské zařízení (za poplatek), fitness centrum, volejbalové hřiště, výtahy, prádelna (za poplatek), billiard (za poplatek), masáže (za poplatek), dětský klub, dětské hřiště, restaurace a bary.

Pokoje jsou vybaveny telefonem, televizí, klimatizací, minibarem (za poplatek), rychlovarnou konvicí, trezorem, fénem, balkonem nebo terasou a koupelnou.

- Pokud se rozhodnete pro 'all inclusive':

All inclusive zahrnuje veškerá jídla (snídani, oběd, večeři a občerstvení) a nápoje k jídlům: nealkoholické nápoje, pivo, víno, vodu a alkoholické nápoje místních značek.

Nápoje se podávají od rána až do pozdních večerních hodin (cca. 22.00 - 24.00).

Provozní doba se mezi jednotlivými hotely liší.

V některých hotelích je součástí all inclusive také zábavní program.

- Upozorňujeme, že některé z výše uvedených zařízení mohou být kvůli počasí / sezónním podmínkám uzavřeny.

Adresa: Sahl Hashish Road, Safaga Road, 110 Hurghada, Rudé moře, Egypt.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Beach Albatros Palace *****
Typ pláže: molo, písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 183 058
dnes 7.30–18 h

Hodnocení

63. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

4/ 5 12 recenzí


Jana Markova říjen 2019
Velmi dobrá dovolená. Hotel byl úžasný, personál milý a starostlivý. Jidlo skvělé, všude čisto, žádný smrad. Jen doporučuji. Příště jedeme na déle a do ... celá recenze


majka květen 2019
Hotel je velmi pěkný. V květnu jsme odpočívali 9 nocí a bylo to krásné. Infrastruktura, Území a architektura hotelu jsou velmi dobré. Personál je respek... celá recenze


kamila květen 2019
Byl to můj první čas v Egyptě - takže to z něj udělalo skvělou hodnotu!. Středisko je obrovské! Má vše - soukromou pláž, mnoho restaurací, kaváren a barů, několik bazénů, aquapark, tenisové kurty, lázně ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-albatros-palace-resort-hurghada-egypt-z1183058/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Hurghada

Hurghada patří mezi nejoblíbenější a nejznámější přímořská turistická letoviska na africkém pobřeží Rudého moře. Má tři centra: staré centrum Dahar, novější centrum Sakkala a zcelou novou Navaru. Dahar je od Sakkaly vzdálen cca 10 minut jízdy. Výhodou letoviska Hurghada jsou nejen písčité pláže a blízkost atraktivních podmořských korálových útesů, ale i jeho poloha v dostupné vzdálenosti od Káhiry a Luxoru, kde můžete navštívit monumentální staroegyptské památky, jako např. pyramidové pole, kde naleznete tři největší a nejznámější pyramidy v Gíze, luxorské Údolí králů a královen, zádušní chrám královny Hatšepsut, Memnonovy kolosy, Karnacký a Luxorský chrám. Kromě výletů za historií nabízí Hurghada výlety na blízké ostrůvky za neopakovatelným podmořským světem. Hurghada celoročně nabízí slunce, pláže s kulisou pouštních hor, oblasti vhodné pro surfování a potápění.

,,Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria,,

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.