Hotel Bellevue

Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Orebič

3/5

Hotel BELLEVUE

    Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Orebič
Původní cena
8 190 Kč/os

Cena
6 552 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 712 700
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Název zájezdu dle CK

Hotel BELLEVUE

Poloha

zrekonstruovaný komplex hotelu, čtyř depandancí a vil v klidném prostředí, cca 800 m západně od Orebiće.

Vybavení a služby

klimatizovaná restaurace s terasou v hlavní budově (pro hotel a vily), „piano“ bar s terasou, směnárna, sejf, WI-FI ZDARMA, výtah (v hotelu), bezplatné parkoviště.

Ubytování

moderní klimatizované 2lůžkové pokoje se sprchou nebo vanou, WC, fénem, SAT LCD TV, WI-FI ZDARMA, telefonem, minibarem, sejfem, některé s balkonem, s možností přistýlky. Pokoj 2(+2) - 2lůžkový pokoj s rozkládacím gaučem vhodným pro 2 děti do 14 let.

Sport a zábava

venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis, dětské hřiště, animace, hřiště pro míčové hry.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, k večeři - čepované místní nápoje: pivo, víno nebo džus. Služby ALL INCLUSIVE LIGHT - plná penze formou bufetu, k obědu a večeři - čepované místní nápoje: pivo, víno nebo džus.

Pláž

oblázková, kamenitá, cca 30 m, vhodná pro děti, sprchy na pláži.

Doplňující informace

Pobytová taxa cca 1,5 EUR/os./den - platí se na místě. Lehátka a slunečníky u bazénu ZDARMA (v omezeném množství) a na pláži za poplatek.

Výhody a benefity

v termínech pobytů do 4.6.a od 18.9. Vám při zakoupení pobytu na 7 nebo 14 nocí poskytneme mimořádnou slevu 15 %. V termínech pobytů s platností mimořádných slev jsou děti do 14 let na přistýlce - ZDARMA.V termínech 19.6.-10.9. Vám při zakoupení pobytu na 10 a více nocí poskytneme slevu 10 %. Tyto slevy nelze kombinovat se slevou za včasný nákup.

Základní cena zahrnuje

ubytování, polopenzi/ALL INCLUSIVE LIGHT na vybraný počet nocí.

Základní cena nezahrnuje

  • Volitelné doplatky
  • Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu. Na vyžádání: dětská postýlka ZDARMA.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Vítkovice Tours, IČ: 17049415. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel BELLEVUE ****
  • Lokalita dle CK: Jižní Dalmácie
  • Místo dle CK: Orebić

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bellevue
Typ pláže: oblázková, skalnatá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 712 700
dnes zavřeno

Hodnocení

11. nejlepší hotel v destinaci Jižní Dalmácie

3/ 5 3 recenzí


Elísek červen 2018
Depadence Bellevue. Až na některé nedostatky to byla hezká dovolená za slušné peníze.... celá recenze


Jitka srpen 2013
Za hodně peněz málo muziky.. Podle CK je hotel po rekonstrukci, ale ta proběhla před hodně dlouhou dobou. Když k ceně za ubytování a polopenzi přičtu náklady n... celá recenze


Markeatka červen 2013
Bezva dovča. Po dlouhé cestě jsme byly velmi mile překvapeni nejen krásným místem a okolím hotelu,ale již sám o sobě poloostrov Pelješjac je ... celá recenze

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel BELLEVUE
    Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Pelješac, Orebič

Původní cena
8 190 Kč/os

Cena
6 552 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 712 700

Zájezd

osoba na pevném lůžku
2
6 552 Kč
příplatek za neobsazené lůžko/přistýlku (povinný)
0
1 912 Kč
příplatek za flexibilní dovolenou Premium CZ
0
0 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Speciální připlatkové služby

příplatek za cestovní batoh CK
0
99 Kč