Popis

Popis hotelu Hotel Bellevue

Výhody
  • ideální pro aktivní dovolenou
  • relaxace v elegatním Spa
Popis hotelu

Ideální pro aktivní dovolenou. Relaxace v elegantním Spa.

Poloha

obklopen piniovým hájem. Centrum cca 500 m. Mali Lošinj cca 3 km.

Pláž

cca 100 m od oblázkovo-skalnaté pláže. Lehátka a slunečníky na pláži zdarma (dle dostupnosti). Plážový bar.

Vybavení

hotel s 206 pokoji. 2 restaurace, 4 výtahy, bary, přijímací hala, kiosek, obchody, směnárna. Ve venkovním areálu bazén s mořskou vodou a bar u bazénu. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma (dle dostupnosti).

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 25 m2, individuální klimatizace, telefon, sat. TV, minibar, trezor, fén, pantofle, župany, výběr polštářů (na vyžádání), set na přípravu kávy a čaje, minerální voda při příjezdu, vana nebo sprcha, WC.

Dvoulůžkové superior pokoje (A1B/A2B): cca 28 m2, balkon, strana do parku, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové superior pokoje (A1C/A2C): cca 28 m2, balkon, strana k moři, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové deluxe pokoje (A2D/A3D): cca 38 m2, balkon, strana do parku, jinak jako A2A.

Dvoulůžkové deluxe pokoje (A2E/A3E): cca 38 m2, balkon, strana k moři, jinak jako A2A.

Junior suite (A2F/A3F): cca 46 m2, dvoulůžkový pokoj, obývací pokoj s pohovkou, strana do parku, jinak jako A2A.

Junior suite (A2G/A3G): cca 46 m2, strana k moři, jinak jako A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů nebo formou výběru z menu. Dine around program 1.5.-30.9.: možnost tříchodové večeře v a-la-carte restauraci (rezervace na recepci min. 6 hodin dopředu), hosté obdrží voucher, nápoje nejsou zahrnuty.

Sport/aktivity

zdarma: fitness. Večerní zábavní program. Za poplatek: jízda na kole, tenis, jóga, pilates, nordic walking, půjčení lodě.

Internet

WiFi v celém hotelu zdarma.

Wellness

zdarma: sauna, vířivka, relaxační zóna, parní lázeň, krytý bazén s mořskou vodou. Za poplatek: masáže.

Děti

Max. počet osob nesmí být překročen.

Info

parkování: hlídané parkoviště zdarma; domácí zvíře: ne; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc; platba kartou: VISA, MasterCard, American Express, Diners; začátek/konec nájmu: 17/10 h.

Ušetřete

Výhodná nabídka: 15% sleva při pobytu od 2 nocí při rezervaci od 1.3.-19.6.2018 a termínu pobytu 3.6.-19.6.2018.

Dětská sleva

A2D/A2E: 2 dosp.+ 1 dítě (2-11,99 let) 100% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Hotely Lošinj