Popis

Popis hotelu Hotel Benacus ***

Výhody
  • výhled na jezero
  • WiFi zdarma
Popis hotelu

Výhled na jezero. WiFi zdarma.

Poloha

centrum cca 1,5 km, bary, restaurace a obchody cca 1 km. Minibus do přístavu San Nicoló.

Pláž

veřejná pláž cca 600 m.

Vybavení

35 pokojů, restaurace s terasou, bar/kavárna, společenská místnost se sat. TV a krbem, výtah, úschovna kol, zahrada, terasa na opalování.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2A): sat. TV, telefon, trezor, klimatizace (v provozu dle uvážení hoteliéra), fén, sprcha a WC. S výhledem do hor.

Dvoulůžkové pokoje (A2B): stejné vybavení jako A2A, s výhledem na jezero.

Dvoulůžkové pokoje (A2C): stejné vybavení jako A2A, navíc balkon, s výhledem na jezero.

Jednolůžkové pokoje (A1A): stejné vybavení jako A2A.

Stravování

snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře jako výběr z menu o 3 chodech se salátovým bufetem. 1x týdně gala večeře.

Sport/aktivity

zdarma: stolní tenis.

Internet

WiFi zdarma.

Wellness

zdarma: bazén, dětský bazén, vířivka, lehátka.

Děti

dětská postýlka do 2 let cca 10 €/noc.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře. ne; lázeňská taxa: cca 1 €/den/os. od 14 let; příjezd/min. délka pobytu: denně/3 noci, 10. 5.–14. 9. denně/4 noci.

Ušetřete

Sleva za včasnou rezervaci: 5% sleva při rezervaci do 31.3.2018. Nelze kombinovat s ostatními výhodami.

Dětská sleva

A2C: 2 dosp. + 1-2 děti (2-8,99 let) 50%, (9-18,99 let) 10% na přistýlce.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Trentino - Alto Adige