Hotel Best Tritón

  Španělsko, Andalusie, Benalmádena

4/5

Best Triton

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Benalmádena
Číslo zájezdu: 1 799 851
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Popis

Hotel ze známého řetězce hotelů Best Hotels osloví klienty svou ideální polohou přímo u krásné plážové promenády letoviska Benalmádena (pouhých 50 metrů písčité pláže), krásnou zahradou s výhledem na pobřeží i kvalitními službami.

Přehled

kvalita hotelového řetězce Best Hotels přímo u plážové promenády animační programy SPA centrum

Stručná poloha

50 metrů od pláže 500 metrů od Puerto Marina 500 metrů od centra letoviska Benalmádena transfer z letiště cca 30 minut

Poloha

hotel patřící do kvalitního řetězce hotelů Best Hotels s ideální polohou přímo u krásné plážové promenády letoviska Benalmádena, pouhých 50 metrů písčité pláže Torre Bermeja. Nově vybudovaný sportovní přístav Puerto Marina (kde najdete např. podmořské akvárium Sea Life i mnoho zábavních a nákupních možností) je od hotelu vzdálen asi 500 metrů, stejně jako živé centrum letoviska Benalmádena s řadou obchodů, restaurací, taveren, barů. Letiště v Malaze je vzdáleno 14 km. Transfer z letiště cca 30 minut.

Vybavení hotelu

hotel nabízí ubytování v celkem 373 pokojích, vstupní halu s recepcí (24 hod. denně), výtahy, WiFi připojení v lobby a společných prostorách bez poplatku, místnost na zavazadla, parkoviště (za poplatek), kadeřnictví (za poplatek), internetový koutek (za poplatek) a tělocvičnu. V hotelu dále najdete bar, pool bar a bufetovou restauraci. Ve venkovní části je hostům k dispozici bazén, oddělený dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, plážové osušky oproti kauci. K hotelu náleží menší SPA centrum - vnitřní bazén, jacuzzi, turecké lázně, sauna (za poplatek). Hotel pořádá denní i večerní animační programy.

Vybavení pokoje

STANDARD 2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,05×2m nebo 2 Queen Size lůžka o rozměrech 1,35x2m). Maximální obsaditelnost 4 dospělé osoby. Pokoje disponují individuální klimatizací, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem a balkonem nebo terasou.

POKOJ STANDARD

2-lůžkové pokoje bez možnosti dalších přistýlek (2 lůžka o rozměrech 1,05×2m nebo 2 Queen Size lůžka o rozměrech 1,35x2m). Maximální obsaditelnost 4 dospělé osoby. Pokoje disponují individuální klimatizací, koupelnou s WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem a balkonem nebo terasou.

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu, možnost dokoupení plné penze (za příplatek).

Názor CK

kvalitní hotel vyšší kategorie, dobrý standard služeb. Ideální poloha přímo u plážové promenády, je pár kroků od mariny i centra. Upozorňujeme na zavedený 'dress code' u večeře - u mužů jsou vyžadovány dlouhé kalhoty.

Základní cena zahrnuje

  • 7 (10,11) nocí s polopenzí, leteckou dopravu, transfery v místě, asistenci CK/delegáta, pobytovou taxu, letištní a bezpečnostní taxy.

Základní cena nezahrnuje

Letecká doprava

případné navýšení palivového příplatku.

  • komplexní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Inex, IČ: 26392763. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Best Triton ****
  • Lokalita dle CK: Costa del Sol
  • Místo dle CK: Benalmádena

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Best Tritón ****
Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 799 851
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

29. nejlepší hotel v destinaci Andalusie

4/ 5 2 recenzí


Sylva P. červen 2013
Prohlídka hotelu Best Triton **** - příjemný 4* hotel u pláže. Hotel Best Triton **** je větší hotel ze sítě Best Hotels, ležící u veřejné pláže a promenády v letovisku Benalmádena. Příjemný ho... celá recenze


Lucie S. červen 2012
Prohlídka hotelu Triton****. Větší hotelový komplex s moc pěknou zahradou a bazény má vynikající polohu přímo u pláže, promenády a přístavu Puerto Marina.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-best-triton-andalusie-spanelsko-z1799851/1223436973/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

Best Triton
    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Benalmádena

Původní cena
23 990 Kč/os

Cena
21 591 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 799 851

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
21 591 Kč
příplatek za jednolůžkový pokoj
0
5 800 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
590 Kč