Hotel Best Tritón

  Španělsko, Andalusie, Benalmádena

4/5

HOTEL BEST TRITON

    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Benalmádena
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Hotel se nachází u pěší plážové promenády, 100 m od pláže, 300 m od jachtařského přístavu a nedaleko centra letoviska.

Vybavení:

Recepce, výtah, WiFi (zdarma), restaurace, bar, kavárna, bar u bazénu, bazén pro dospělé a děti, sluneční terasa s lehátky a slunečníky, SPA - bazén, jacuzzi, sauna, turecké lázně, skotské střiky, zábavní programy, miniclub (v letních měsících), fitness, tenis, úschovna zavazadel. Parkoviště (6-18 EUR/den, dle sezóny). Zvířata nejsou povolena.

Ubytování:

Klimatizované dvojlůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek (při obsazení 4 os. = 2 postele king size). Koupelna a WC, fén, TV-SAT, telefon, minibar, trezor, balkón. Dětská postýlka (na vyžádání). Jednolůžkové pokoje (na vyžádání).

Stravování:

POLOPENZE (snídaně + večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně + obědy + večeře). Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a katalánská kuchyně. Bezlepkové produkty. První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 15.06. do 15.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s běžnou schopností pohybu. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Základní cena zahrnuje

Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje


NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: Cestovní pojištění

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Campanatour, IČ: 62619012. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL BEST TRITON ****
  • Lokalita dle CK: Costa del Sol
  • Místo dle CK: Benalmadena Costa

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Best Tritón ****

Typ pláže: písčito - oblázková
Vzdálenost od pláže: 20 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 518 059
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

26. nejlepší hotel v destinaci Andalusie

4/ 5 2 recenzí


Sylva P. červen 2013
Prohlídka hotelu Best Triton **** - příjemný 4* hotel u pláže. Hotel Best Triton **** je větší hotel ze sítě Best Hotels, ležící u veřejné pláže a promenády v letovisku Benalmádena. Příjemný ho... celá recenze


Lucie S. červen 2012
Prohlídka hotelu Triton****. Větší hotelový komplex s moc pěknou zahradou a bazény má vynikající polohu přímo u pláže, promenády a přístavu Puerto Marina.... celá recenze

Lokalita

https://last-minute.zajezdy.cz/dovolena-hotel-best-triton-andalusie-spanelsko-z1518059/1177308999/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

HOTEL BEST TRITON
    Španělsko, Andalusie, Costa del Sol, Benalmádena

Cena
29 363 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 518 059

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
29 363 Kč
povinný příplatek za leteckou dopravu ZPĚT - dítě do 2 let bez nároku na lůžko
0
895 Kč
povinný příplatek za leteckou dopravu (cesta tam) - dítě do 2 let bez nároku na lůžko
0
895 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 9 dní
0
700 Kč