Hotel Biokovka

  Chorvatsko, Střední Dalmácie, Makarska

4/5

Hotel Biokovka

    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska
Původní cena
8 871 Kč/os

Cena
7 606
(279 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 591 559
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Krátky popis

Makarska očarí svojím ležérnym chorvátskym rytmom života, ktorý si dovolenkujúci turisti ľahko obľúbia. Dovolenka v hoteli priamo na pláži? Potom určite Biokovka.


O ubytovaní

Poloha: v blízkosti kamienkovej pláže, cca 20 minút pešou chôdzou do mesta. Rozprestiera sa v borovicovom poraste, na okraji Makarskej riviéry.
Popis: hotelová hala s recepciou, zmenáreň, salóniky, aperitív bar, kaviareň, reštaurácia, kadernícky salón, pedikúra. Hotel má dva vnútorné bazény s vyhrievanou morskou vodou (26 a 36 stupňov). V hoteli je zdravotnícke centrum, ktoré poskytuje za poplatok rôzne medicínske služby, rehabilitácie, terapeutické procedúry, masáže, saunu. Parkovanie pri hoteli je zdarma (obmedzený počet miest).
Ubytovanie: klimatizované dvojlôžkové izby orientované na morskú, resp. parkovú stranu, vybavené SAT TV, telefónom, kúpeľňou (sprcha, sušič na vlasy a WC), Wi-Fi a balkónom. Izby orientované na more majú možnosť 1 prístelky.
Stravovanie: polpenzia, raňajky a večere – formou bufetových stolov, večere sú bez nápojov.
Šport: za poplatok - stolný tenis, minigolf, fitness centrum, vodné športy.
Zábava: tanečná terasa na pláži, diskotéky a zábava so živou hudbou v Makarskej.

Hodnotenia
Doplňujúce informácie

Detská cena - 2.dieťa na lôžku rodiča platia pri obsadení izby spolu s dvoma dospelými osobami (nad maximálnu kapacitu).
Mimoriadna zľava 5% platí pri zakúpení a uhradení 100% ceny zájazdu do 31.3. 2020.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Aquamarin, IČ: 14157047. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Biokovka ***
  • Lokalita dle CK: Střední Dalmácie
  • Místo dle CK: Makarska

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Biokovka ***
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 591 559
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

26. nejlepší hotel v destinaci Střední Dalmácie

4/ 5 12 recenzí


Denisa K srpen 2019
Doporučujeme.. Za ty peníze jsme si dovolenou užili, jídlo dobré, vždy se dalo vybrat, pokoje ciste! Doporučujeme, pokud nejste extra narocni;) ... celá recenze


BB září 2018
B I O K O V K A 19.9. – 24.9.2018 hotel v Makarske. Skvělá dovolená, nádherné počasí, teplá voda v moři, výborná polopenze.... celá recenze


pealpe srpen 2016
Hotel. Hotel je z poloviny po rekonstrukci, každým rokem přibývají opravené pokoje. Kdo chce lepší pokoj musí si připlatit.... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Biokovka
    Chorvatsko, Makarská riviéra, Střední Dalmácie, Makarska

Původní cena
8 871 Kč/os

Cena
7 606
(279 EUR)
/os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 591 559

Zájezd

1. dospelá osoba na pevnom lôžku
1
278,65 EUR
2. dospelá osoba na pevnom lôžku
1
278,65 EUR

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
19 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
11 EUR
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
31 EUR
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
4 EUR