Hotel Bluesun Bonaca

  Chorvatsko, Brač, Bol

5/5

Hotel BLUESUN BONACA

    Chorvatsko, Brač, Chorvatské ostrovy, Bol
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: Bol na ostrově Brač, v borovém lesíku, 800 m od centra města a od pláže Zlatni rat.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 150 - 300 m, oblázková, 10 min chůze k vyhlášené pláži Zlatni rat, možnost pronájmu slunečníků a lehátek (za příplatek).
BAZÉN: venkovní a dětský bazén se sladkou vodou o rozloze 340 m2, slunečníky a lehátka (do obsazení míst).
SLUŽBY: ALL INCLUSIVE • snídaně formou bufetu (od 08:00 do 10:00) • pozdní kontinentální snídaně na hotelové terase (od 10:00 do 12:00) • oběd formou bufetu s show cookingem (od 12:30 do 14:30) • odpolední svačinka na hotelové terase (od 16:00 do 17:30) • večeře formou bufetu (od 18:30 do 21:30) • pozdní občerstvení na terase (od 22:30 do 24:00) • domácí alkoholické a nealkoholické nápoje v restauraci a barech hotelu (od 10:00 do 24:00) • 2 x týdně speciální tématická večeře • 6 x týdně denní a večerní animační program pro dospělé a děti • živá hudba několikrát týdně.
KLIMATIZACE: pokoje a společné prostory.
INTERNET: Wi-Fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma (vzdáleno 100 m).
POPIS: vesnička pavilónového typu, centrální recepce, centrální restaurace s terasou, TV místnost, prodejna časopisů, bar u bazénu, dětský klub a dětské hřiště, fitness, tenisový kurt (1 hod./den/osoba od 10.5.2020), stolní tenis, hřiště na malou kopanou, házenou, basketbal, plážový volejbal, možnost wellness v hotelu Elaphusa (za příplatek). Zkušební kurz potápění a surfování.
POZNÁMKY: Rodinný pokoj 1/2+1/2: spojené pokoje, v jednom manželské lůžko a ve druhém dvě přistýlky (vhodné pro děti).
TRAJEKT: Split/Supetar, 50 minut.

Stravování

 

Poznámka

SLEVY: Dítě do 14 let na přistýlce ZDARMA. Dítě do 14 let na základním lůžku 20%. Dospělá osoba na přistýlce 20%.
SLEVY V POKOJI 1/2+1/2: Dítě do 14 let na první přistýlce ZDARMA. Dítě do 14 let na druhé přistýlce ZDARMA. Dospělá osoba na přistýlce 20%.

Základní cena zahrnuje

CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN NEBO V SOBOTU

Základní cena nezahrnuje

PŘÍPLATKY: Dětská postýlka 300 Kč/den. Jednolůžkový pokoj 50%. Při pobytu kratší než min. počet nocí 30%. Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel BLUESUN BONACA ***
  • Lokalita dle CK: Brač
  • Místo dle CK: OSTROV BRAČ

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bluesun Bonaca ***

Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 200 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 623 253
dnes 7.30–20 h

Hodnocení

3. nejlepší hotel v destinaci Brač

5/ 5 2 recenzí


Marie červenec 2017
Naprostá spokojenost. Moc pěkné. Hotel má úroveň. Personál si hlídá lidi, aby přicházeli na večeře a obědy v dress codu (tedy ne v plavkách a mokří od b... celá recenze


František Halada červenec 2014
Skvělá dovolená. Příjemné prostředí, personál. Areál umístěný v zeleni. Na zaplacenou cenu výborné služby a možnosti. ... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel BLUESUN BONACA
    Chorvatsko, Brač, Chorvatské ostrovy, Bol

Cena
22 810 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 623 253

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
22 810 Kč
příplatek za dětskou postýlku
0
2 400 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč