Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Blumen ***

poloha / pláž

Viserba di Rimini, pláž - 10 m, centrum - 400 m, Rimini / centrum - 5 km

vybavenost a služby

recepce / malá lobby / internet point*, restaurace, bar, společenská místnost s TV, sluneční terasa s posezením, výtah, vyhrazené parkoviště* (počet míst omezen; další parkování v blízkosti)

* služby za příplatek
* služby za příplatek

Stravování

snídaně
formou kontinentálního bufetu včetně nápojů

večeře
servírované menu s výběrem ze 3 zpravidla teplých předkrmů a 3 hlavních jídel s přílohou, servírovaný dezert či ovoce, salátový bufet; 0,5 l vody; ostatní nápoje za poplatek
popis pokojů

P2/3/4
pokoj s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, zpravidla balkon (na vyžádání při rezervaci); možnost 3. pevného lůžka, čtyřlůžkové pokoje vždy s palandou; za příplatek lze objednat též pokoje s výhledem na moře

vybavenost pokojů

klimatizace*, TV sat., telefon, wi-fi připojení k internetu, minibar*

* služby za příplatek
* služby za příplatek

upozornění

Povinný příplatek:
děti do nedovršených 3 let: 10 € / den - nárok na služby platba v místě

výhody a nevýhody
  • oblíbený hotel přímo na pláži
  • vzhledem k předkládanému vynikající cenové relace
  • slušně vybavené, ale nikterak velké pokoje
  • pokoje s balkonem k dispozici pouze na vyžádání
  • za příplatek klimatizace, plážový servis i výhled na moře
Poloha ubytovacího zařízení na mapě

Mapa

GPS souřadnice 44.085398, 12.542522 Mapa

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Emilia Romagna