Hotel Bohemia

Česko, Karlovarský kraj, Františkovy Lázně

4/5

Wellness hotel BOHEMIA

    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Balíček 1

Cena balíčku Relax pobyt (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x vstup do Aquafora, procedury (1x solná jeskyně, 1x perličková koupel, 1x částečná masáž), 2x cvičení na vibrační plošině (10 min.).

Balíček 2

Cena balíčku Relax Speciál (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování s polopenzí, 1x vstup do Aquafora, procedury (pro muže: 1x masáž horkými kameny, 1x pivní koupel; pro ženu: 1x čokoládová koupel, 1x aroma masáž).

Balíček 3

Cena balíčku Doteky orientu (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, v rámci polopenze (1x Sushi), procedury (1x zábal z himálajských bylin, 1x regenerační masáž celého těla horkým kokosovým olejem).

Balíček 4

Cena balíčku Relax pro seniory (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x vstup do Aquafora, procedury (1x solná jeskyně, 1x jílový zábal, 1x regenerační masáž, 1x parafínový zábal na ruce).

Balíček 5

Cena balíčku Detoxikační ozdravný pobyt (4 noci) zahrnuje: 4x ubytování s polopenzí, pitnou kúru místních pramenů v průběhu pobytu, procedury (1x koupel se solí z Mrtvého moře, 1x uvolňující olejová masáž, 1x detoxikační zábal z mořských řas, 1x lymfatická masáž, 1x prohřívací parafínový zábal).

Balíček 6

Cena balíčku Nabitá lázeňská péče (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 2x vstup do Aquafora, procedury (2x částečná uvolňující masáž, 2x regenerační jílový zábal, 2x bylinková perličková koupel, 2x parafínový zábal s pomerančovým olejem).

Balíček 7

Cena balíčku SPA & Wellness pobyt (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 2x vstup do Aquafora, procedury (2x solná jeskyně, 1x čokoládový zábal, 1x čokoládová masáž, 1x regenerační masáž horkými kameny, 1x medový zábal, 1x relaxační masáž medovým olejem a propolisem, 2x parafínový zábal s pomerančovým olejem a masáž rukou).

Balíček 8

Cena balíčku Sport & Relax (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, welcome drink, 2x zapůjčení horských kol, 2x tenisový kurt (2 hod.), 1x celkovou sportovní masáž, 1x bylinkovou koupel.

Balíček 9

Cena balíčku Letní osvěžení (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, procedury (1x vstup do solné jeskyně, 1x zábal s exotickým ovocem, 1x kokosová masáž zad, 1x citrusový peeling nohou, 1x masáž nohou s mátovým olejem, 1x pomerančový zábal na ruce, 2x oxygenoterapie, 1x regenerační maska na obličej, 1x lymfatická masáž, 1x regenerační masáž obličeje).

Balíček 10

Cena balíčku Sen pro dva (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, welcome drink, 1x večeři při svíčkách, 1x ovocnou mísu na pokoji, 1x partnerské ošetření s relaxační hudbou a svíčkami (koupele s aroma oleji, regenerační peeling celého těla, celotělové masáže horkým kokosovým olejem - 100 min.).

Balíček 11

Cena balíčku Beauty (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, welcome drink, 5x proceduru na osobu (jílový zábal, exklusivní maska Tian De Pro Comfort, relaxační masáž lávovými kameny, anticelulitidní masáž nohou, obnovující peeling celého těla.

Balíček 12

Cena balíčku Romantika pro páry (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 1x láhev sektu a růže pro dámu na pokoj, pro ni: mšenskou bylinnou koupel, čokomasáž a královskou kosmetiku, pro něj: pivní koupel, celkovou masáž a pedikúru.

Balíček 13

Cena balíčku Balíček plný vína (2 noci) zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, welcome drink, 1x 3chodovou večeři, 1x 8chodovou degustační večeři, 1x relaxační masáž vinným olejem, 1x vinný tělový peeling.

Balíček 14

Cena balíčku Jarní relax (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, welcome drink, 1x vstup do Aquafora, 2x celodenní zapůjčení kol, 1x teplý uvolňující zábal, 1x masáž aroma olejem, 1x regenerační masáž zad a šíje, 3x pomerančový parafínový zábal, 1x masáž plosek nohou, 3x detoxikační lymfatickou masáž.

Balíček 15

Cena balíčku Podzimní odpočinek (6 nocí) zahrnuje: 6x ubytování s polopenzí, 1x Welcome drink, 1x vstup do solné jeskyně, 1x sklenku vína, 1x vitamínovou masku se šípkovým olejem, 1x omlazující masáž obličeje, 1x peeling nohou s vinnými jadérky, 1x masáž nohou vinným olejem, 1x zábal nohou s hroznovým vínem, 2x parafínový zábal rukou s mátovým olejem, 1x oxygenoterapii, 1x rašelinový zábal zad.

Balíček 16

Cena balíčku Exotické Vánoce (3 noci) zahrnuje: 3x ubytování s polopenzí, 1x slavnostní večeři (24. 12.). Pro dámu: 1x zábal celého těla z mořských řas, 1x aroma masáž obličeje, 1x skořicový zábal, 1x havajskou masáž. Pro pána: 1x bahenní zábal z mrtvého moře, 1x masáž 'Pantha Jama', 1x aromatickou koupel s exotickým ovocem, 1x havajskou masáž.

Balíček 17

Rekreační pobyt zahrnuje: ubytování se snídaní v počtu dle zvolené délky pobytu, parkování na hlídaném hotelovém parkovišti.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Hotel Restaurant Bohemia se nachází v klidném prostředí, a přesto kousek od centra. Poskytuje kvalitní ubytování za dobrou cenu - moderně vybavené pokoje a pro ty nejnáročnější luxusní apartmán s vířivkou. Přímo u hotelu je hlídané parkoviště - pro hosty zdarma. Umístěný je přímo v lázeňském parku a poskytuje masáže, koupele a zábaly. Vyzkoušejte léčivé mořské klima nebo třeba vyhlášenou kuchyni, skvělé sushi či to nejlepší víno z Moravy i ze světa.

POLOHA

v lázeňském parku, v blízkosti centra Františkových Lázní. Františkovy Lázně byly pojmenovány podle císaře Františka I., který je považován za jejich zakladatele. Velice rychle se z nich staly jedny z nejvyhledávanějších evropských lázní. Aby se vytvořilo skutečně lázeňské prostředí, obklopili františkolázeňští dnešní historické centrum širokým pásem anglických parků, které měly dát obci podobu zahradního města. Všechny nové ulice pak vedly vždy po obvodu zeleně a vytvořily tak jedno z nejkrásnějších lázeňských míst v Evropě - vytvořily lázně v moři parků a lesoparků. V roce 1992 jsou Františkovy Lázně vyhlášeny městskou památkovou rezervací.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, hotel. trezor, venkovní posezení, konferenční služby, pro děti - hřiště, postýlka, herna, stolička a strava; parkoviště a garáže, úschovna a půjčovna kol, solárium, Bohemia wellness studio (masáže, koupele, aromaterapie, pedikúra, manikúra, kosmetika, kadeřnictví), parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové pokoje s možností přistýlky, vlastní soc. zařízení (sprcha, WC) a 2lůžkový apartmán Lux (prostornější, DVD, vlastní soc. zařízení (rohová vana s vířivkou, WC)), možnost přistýlky, lednička, TV-SAT, rádio, minibar, Wi-Fi (zdarma). 1 bezbariérový pokoj.

STRAVOVÁNÍ

polopenze (snídaně - bufet, večeře - výběr z menu).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

Sport: v okolí - Aquaforum (3 vnitřní a 3 venkovní bazény s mnoha vodními atrakcemi), tenis, značené trasy pro pěší a cykloturistiku, v okolí minigolf, golf (3 km). AQUAFORUM (850 m od hotelu - přes park 10 min pěšky) - multifunkční komplex s krytými a otevřenými bazény a řadou lázeňských, společenských a obchodních služeb. Uvnitř budovy je velký zábavný bazén, 25 m dlouhý plavecký a mělký dětský bazén. Venku před budovou je letní nevyhřívaný bazén a bazén vyhřívaný i v zimě. O zábavu dětí i dospělých se postarají vodní atrakce v podobě vln, vírů, velkého tobogánu a menší skluzavky. Komplex dále nabízí moderní fitness studia s posilovnou a tělocvičnami pro aerobic a spinning, saunu, infrasaunu, finskou saunu, aromaterapii, masáž, dvě squashová hřiště, rychlé občerstvení, restauraci a hlídání malých dětí sportujících rodičů. Práce na Aquaforu byly zahájeny v létě roku 2003 a stavba byla slavnostně otevřena 3.prosince 2005. Aquaforum je jednou z nových, výrazných dominant Františkových Lázní. HAZLOV - GOLF RESORT FRANTIŠKOVY LÁZNĚ (9 km od hotelu) - 10. srpna 2003 bylo slavnostně otevřeno nové 18-ti jamkové mistrovské hřiště GOLF CLUBU FRANTIŠKOVY LÁZNĚ v obci Hazlov - Ovčín, vzdálené 6 km od města. Golfový areál je umístěn v chráněné krajinné oblasti Halštrov v ašském výběžku nedaleko hraničních přechodů do Bavorska a Saska a tím je předurčen jako místo rozvoje přátelské přeshraniční spolupráci mezi sportovci různých národů. Je to první česko-německé golfové hřiště v Čechách. Františkovy Lázně si dodnes zachovaly jedinečný historický ráz především empírového a klasicistního stylu. Okouzlující jsou i rozsáhlé parky a lesoparky obklopující lázeňskou zónu. Do Františkových Lázní však nelákají pouze zachovalé architektonické památky a pohádková příroda. Ve Františkových Lázních nezapomeňte navštívit: Meteorologický sloup (1882), INGO Casino - společenský dům (1877), Divadlo Boženy Němcové (1928), Městské muzeum (1912), Salingburg - podivná rozhledna (1906), Zámeček (1916), Chrám sv. Jakuba (1740), Evangelický kostel (1880)Pravoslavný kostel sv. , Olgy (1889), Kostel povýšení sv. Kříže (1819)

Základní cena zahrnuje

  • ubytování se snídaní nebo s polopenzí (dle výběru pobytu), welcome drink, místní poplatek, parkování.

Základní cena nezahrnuje

  • dopravu, komplexní cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Daen, IČ: 61168807. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Wellness hotel BOHEMIA ***
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Františkovy Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 780 501
dnes 8–18 h

Hodnocení

15. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

4/ 5 1 recenzí


Lucie Hořejší únor 2020
Lázeňský klid. Byli jsme zde na wellness víkendu, chtěli si odpočinout a zrelaxovat, a to se povedlo ... celá recenze

Nezávazná objednávka

Wellness hotel BOHEMIA
    Česko, České přehrady, Karlovarský kraj, Krušné hory, Západočeské lázně, Františkovy Lázně, Skalka

Cena
4 827 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 780 501

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (při obs. 2 os.)
2
4 495 Kč
příplatek za psa - celá ubytovací jednotka
0
450 Kč
příplatek za dětskou postýlku - dítě
0
0 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč