300 m od pláže | Typ pláže: oblázková

Popis

Popis hotelu Hotel Bolero

Popis

Poloha: nachádza sa 1 km od centra mesta a cca 300 m od pláže Bošana.

Služby, šport a zábava: recepcia, reštaurácia, bar, vonkajší bazén s ležadlami (v cene), detské ihrisko, herňa, biliard.

Ubytovanie:

Izba 1/2+1 – dvojlôžková izba s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, SAT TV, telefón, internet, balkón.

Izba 1/2+1 Štandard – dvojlôžková izba s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, klimatizácia, SAT TV, telefón, internet, balkón.

Standard family room – 2 dvojlôžkové izby prepojené chodbou, kúpeľňa/WC,klimatizácia, SAT TV, telefón, internet, bez balkóna.

Stravovanie: polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov (do 1.7. a po 29.8. večere sú výber z troch menu), možnosť dokúpenia plnej penzie.

Pláž: kamienková.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Chorvatsko

Chorvatsko je dlouhodobou jedničkou co do počtu českých turistů. A to nejen kvůli své poloze a možnosti dojet tam pohodlně autem či autobusem. Hlavním lákadlem je chorvatské pobřeží, které je různorodé a společně s ostrovy nabízí bezpočet kouzelných míst, kde strávit chvíle volna. Chorvaté se snaží, aby návštěvníci v jejich zemi byli spokojení a stále se k nim vraceli. A tak je nabídka animačních programů, vodních sportů, sportovišť a dalšího vyžití pro celou rodinu velmi široká a každý si může vybrat podle svých přání. Velká část chorvatského pobřeží Jaderského moře je chráněna mohutnými horskými formacemi, které dotváří typickou a velmi krásnou přímořskou krajinu země. Starobylá centra vesniček a měst vybízí k romantické procházce po dni stráveném na plážích. Moře je rájem vodních radovánek a sportů, restaurace nabízí výtečnou kuchyni.

Hotely Severní Dalmácie