70 m od pláže | Typ pláže: písčitá, molo

Popis

Popis hotelu Hotel Bolivar

Název zájezdu dle CK

Hotel BOLIVAR

Poloha

nedávno zrekonstruovaný hotel situovaný nedaleko centra, cca 250 m od náměstí Piazza Marina a jen 70 m od pláže.

Vybavení a služby

terasa, výtah, TV lounge, internetový koutek, WI-FI na recepci ZDARMA, parkoviště (počet míst omezen), v okolí řada obchůdků, restaurací, pizzerií, barů a kaváren.

Ubytování

2lůžkový pokoj se sprchou a WC, SAT TV, telefonem, miniledničkou, trezorem, balkonem, možnost 1-2 přistýlek (může být i formou palandy). Klimatizace na vyžádání.

Sport a zábava

venkovní bazén, minigolf, v blízkosti Aqualandia, vodní sporty na pláži.

Stravování

polopenze - snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu, salátový bufet.

Pláž

písčitá, cca 70 m, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis - 1x slunečník, 1x lehátko a 1x křeslo/pokoj - ZDARMA.

Doplňující informace

pobytová taxa dle místní vyhlášky cca 1 EUR/os./den - platí se na místě. 

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Benátsko