Hotel Bon Alpina

  Rakousko, Tyrolsko, Innsbruck

5/5

Hotel Bon Alpina

    Rakousko, Axamer Lizum, Tyrolsko, Innsbruck
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Umístění a vzdálenosti

Nakupování: 200 m, Vlakové nádraží: Innsbruck 7 km, Letiště: Innsbruck 5 km, Resort Nadmořská výška: 900 m, Lyžařská oblast / Lyžařský vlek: Patscherkofel 3,8 km, Skibus (další zastávka): před domem - zdarma poplatek za ledovec Stubai nebo Schlick 2000 - 2x týdně, jak je zveřejněno místně. 0 m, Ski in / Ski out: Ne, Kyvadlová doprava: Ne, Centrálně umístěný naproti kostelu.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako další lůžko není možné, Koupelna / sprcha / WC, Telefon, SAT TV.

Typy pokojů, apartmánů

1 lůžko koupelna / sprcha / WC, ~ 14 m2, 2-3 lůžkové koupel / sprcha / WC, ~ 18-20 m, 2-3 lůžkové koupel / sprcha / WC, extra, prostornější, se SAT-TV, ~ 20 m2, 2-4 lůžková koupelna / sprcha / WC, extra, prostornější, se SAT-TV, obývací pokoj / ložnice, s manželskou postelí a 2 přistýlkami, ~ 21 m2, 2 lůžková koupelna / sprcha / WC, ~ 18-20 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Wellness plocha: ~ 600 m2, Děti povoleny ve wellness centru bez věkových omezení pod dohledem dospělých. Krytý bazén, venkovní bazén: Děti: Pouze pod dohledem dospělých. Krytý bazén: Krytý bazén (malý, asi 8 x 5 m) s venkovním bazénem (Venkovní bazén), 40 m2, Parní lázeň, Sauna, Relaxační místnost: Relaxační centrum, Otevírací doba: Krytý bazén od 10:00 do 21:00 hodin , Venkovní bazén od 17:00 do 21:00 hodin, Sauna a Parní lázeň od 16,00 do 21,00 hodin.

Fitness a wellness služby na místě

Centrum krásy: Nově postavené centrum krásy v hotelu, otevírací doba: denně od 09:00 do 18:00, solárium od 7:00 do 21:00.

Stravování zahrnuto

Polopenze, Snídaně formou bufetu: luxusní, Salátový bar: Různé saláty a polévky z bufetu, večeře (3 kursy): 2 hlavní pokrmy, 1 další vegetariánská jídla a 1 dětský talíř, Jídelní lístek a vegetariánský hlavní kurz, tématické večery: 1 x týdně Tyrolský farmářský bufet s živou hudbou, italský bufet, vánoční večeře: vánoční večírek s hudbou, Silvestrovská večeře: Silvestrovská večírek s Hudba a tanec, Vánoční a Silvestrovské týdny další suvenýry a dezerty.

Zahrnuté aktivity

Fitness místnost, 1x týdně taneční večer a citera.

Děti

Hrací místnost.

Dětská zařízení za příplatek

Dětská postýlka: Dětská postýlka Euro 9, - za den, na vyžádání a v závislosti na dostupnosti Babysitter, Lyžařská školka v obci.

Domácí mazlíčci

za platbu na místě, 8,50 Euro každý den, bez jídla.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bon Alpina ***
Vzdálenost od sjezdovky: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 703 433
dnes zavřeno

Hodnocení

19. nejlepší hotel v destinaci Tyrolsko

5/ 5 2 recenzí


Josef leden 2019
Hotel Bon Alpina. Byli jsme se vším maximálně spokojeni.... celá recenze


Deniska září 2018
Zájezd Innsbruck. Nádherný zájezd ve všech směrech.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-bon-alpina-axamer-lizum-rakousko-z1703433/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.