Hotel Bon Alpina

  Rakousko, Tyrolsko, Innsbruck

5/5

Hotel Bon Alpina

    Rakousko, Axamer Lizum, Tyrolsko, Innsbruck
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Umístění a vzdálenosti

Nakupování: 200 m, Vlakové nádraží: Innsbruck 7 km, Letiště: Innsbruck 5 km, Resort Nadmořská výška: 900 m, Lyžařská oblast / Lyžařský vlek: Patscherkofel 3,8 km, Skibus (další zastávka): před domem - zdarma poplatek za ledovec Stubai nebo Schlick 2000 - 2x týdně, jak je zveřejněno místně. 0 m, Ski in / Ski out: Ne, Kyvadlová doprava: Ne, Centrálně umístěný naproti kostelu.

Vybavení pokojů

Dětská postýlka jako další lůžko není možné, Koupelna / sprcha / WC, Telefon, SAT TV.

Typy pokojů, apartmánů

1 lůžko koupelna / sprcha / WC, ~ 14 m2, 2-3 lůžkové koupel / sprcha / WC, ~ 18-20 m, 2-3 lůžkové koupel / sprcha / WC, extra, prostornější, se SAT-TV, ~ 20 m2, 2-4 lůžková koupelna / sprcha / WC, extra, prostornější, se SAT-TV, obývací pokoj / ložnice, s manželskou postelí a 2 přistýlkami, ~ 21 m2, 2 lůžková koupelna / sprcha / WC, ~ 18-20 m2.

Zahrnuto do oblasti fitness a wellness

Wellness plocha: ~ 600 m2, Děti povoleny ve wellness centru bez věkových omezení pod dohledem dospělých. Krytý bazén, venkovní bazén: Děti: Pouze pod dohledem dospělých. Krytý bazén: Krytý bazén (malý, asi 8 x 5 m) s venkovním bazénem (Venkovní bazén), 40 m2, Parní lázeň, Sauna, Relaxační místnost: Relaxační centrum, Otevírací doba: Krytý bazén od 10:00 do 21:00 hodin , Venkovní bazén od 17:00 do 21:00 hodin, Sauna a Parní lázeň od 16,00 do 21,00 hodin.

Fitness a wellness služby na místě

Centrum krásy: Nově postavené centrum krásy v hotelu, otevírací doba: denně od 09:00 do 18:00, solárium od 7:00 do 21:00.

Stravování zahrnuto

Polopenze, Snídaně formou bufetu: luxusní, Salátový bar: Různé saláty a polévky z bufetu, večeře (3 kursy): 2 hlavní pokrmy, 1 další vegetariánská jídla a 1 dětský talíř, Jídelní lístek a vegetariánský hlavní kurz, tématické večery: 1 x týdně Tyrolský farmářský bufet s živou hudbou, italský bufet, vánoční večeře: vánoční večírek s hudbou, Silvestrovská večeře: Silvestrovská večírek s Hudba a tanec, Vánoční a Silvestrovské týdny další suvenýry a dezerty.

Zahrnuté aktivity

Fitness místnost, 1x týdně taneční večer a citera.

Děti

Hrací místnost.

Dětská zařízení za příplatek

Dětská postýlka: Dětská postýlka Euro 9, - za den, na vyžádání a v závislosti na dostupnosti Babysitter, Lyžařská školka v obci.

Domácí mazlíčci

za platbu na místě, 8,50 Euro každý den, bez jídla.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bon Alpina ***
Vzdálenost od sjezdovky: 400 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 703 433
dnes 12–18 h

Hodnocení

21. nejlepší hotel v destinaci Tyrolsko

5/ 5 2 recenzí


Josef leden 2019
Hotel Bon Alpina. Byli jsme se vším maximálně spokojeni.... celá recenze


Deniska září 2018
Zájezd Innsbruck. Nádherný zájezd ve všech směrech.... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-hotel-bon-alpina-axamer-lizum-rakousko-z1703433/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.