Hotel Borovica

  Slovensko, Východní Slovensko, Štrbské Pleso

5/5

WELLNESS HOTEL BOROVICA

    Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v atraktivní lokalitě Vysokých Tater, v blízkosti Štrbského plesa. Svou polohou je ideálním výchozím místem pro turistiku a procházky po malebném okolí.

Lyžování

výborné lyžařské podmínky v areálu Štrbské Pleso - Solisko (1000 m) s dvěma sedačkovými lanovkami a třemi lyžařskými vleky s uměle zasněžovanými sjezdovkami. Lanovky o délce 350 - 2.135 m. Hotelový skibus zdarma.

Koupání

krytý hotelový bazén a dětský bazének. Aquacity Poprad (30 km), termální koupaliště Vrbov (40 km).

Vybavení

restaurace se zimní zahradou, lobby bar, wellness centrum (plavecký bazén - 20 m, dětský bazén, vnitřní vířivka, venkovní vířivka, Kneippův chodník, možnost masáží, saunový svět - eukalyptová, turecká, finská, bylinková a infra sauna, tepidarium, kosmetický salón, kadeřnictví, fitness centrum, dětská herna, dětský klub, biliár, golfový simulátor, venkovní lezecká stěna, WiFi internet, monitorované parkoviště, úschovna kol a lyží, hotelový skibus.

Balíčky - programy

Wellness pobyt: 2x/3x/4x/5x/6x7x ubytování s polopenzí, uvítací nápoj, vstup do hotelového wellness centra, saunového světa a fitness. Při pobytu na 4 a více nocí 1x 20 min. koupel ve vířivce s výhledem na Tatry.

Speciální nabídka

Vstup do hotelového wellness centra s bazénem, do saunového světa a fitness ZDARMA WiFi internet ZDARMA. Parkování ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Minimální délka pobytu 2 noci. Možný pobyt se psy za poplatek 35 €/noc. Poplatek místnímu úřadu 1,5 €/noc se platí na místě.

Základní cena zahrnuje

 • Ubytování:
 • 2-lůžkové pokoje CLASSIC: možnost přistýlky, hygienické zařízení, TV-SAT, minibar, trezor, telefon, fén, balkón, WiFi internet.
 • 2-lůžkové pokoje LUX: možnost 1 až 2 přistýlek, hygienické zařízení, šatna, TV-SAT, minibar, trezor, telefon, fén, balkón, WiFi internet.
 • Apartmán PREMIUM: 2-lůžková ložnice, obývací pokoj s možností 1 až 2 přistýlek, hygienické zařízení, šatna, TV-SAT, minibar, trezor, telefon, fén, balkón, WiFi internet.
 • Stravování: polopenze (snídaně formou švédského stolu, večeře formou servírovaného menu).
 • Další služby dle zvoleného typu pobytu/balíčku.

Základní cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění
 • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
 • fakultativní služby (za příplatek)
 • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Tipatour Praha, IČ: 27743896. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

 • Název hotelu dle CK: WELLNESS HOTEL BOROVICA ****
 • Lokalita dle CK: Vysoké Tatry
 • Místo dle CK: Štrbské Pleso

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 667 510
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Východní Slovensko

5/ 5 1 recenzí


Pavlína srpen 2017
Ralaxace v hotelu Borovica, Vysoké Tatry. Pobyt jsme vybírali na poslední chvíli, výběr byl již dost přebraný a jsem moc ráda, že v hotelu Borovica ještě měli volný pokoj p... celá recenze

Slovensko

Naši východní sousedé se mohou pochlubit zejména nádhernou přírodou vysokých pohoří. Vysoké Tatry mají povahu velehor a tomu odpovídá jejich majestátnost. Krása hor vynikne jak v zimě, kdy se promění v lyžařský ráj, tak v létě, kdy lze podnikat jednu túru za druhou po dobrodružných horských stezkách. Na různé sportovní aktivity během celého roku navazuje bohatý wellness program místních hotelů a lázní. Slovensko, to nejsou jenom vysoké hory, jižní část země v Dunajské nížině je vyhlášenou oblastí termálních lázní a wellness komplexů. Turistickým lákadlem je i hlavní město Bratislava. Kromě místního hradu je hlavním cílem také velkolepý Dunaj. Na Slovensku na vás čeká prostředí podobné našemu, podobné ceny a odpadá také jakákoliv jazyková bariéra. Vyzkoušejte Slovenskou republiku jako zajímavý a neokoukaný cíl dovolené.

Nezávazná objednávka

WELLNESS HOTEL BOROVICA
    Slovensko, Slovenské termály, Východní Slovensko, Vysoké Tatry, Štrbské Pleso

Cena
5 170 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 667 510

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku (Wellness pobyt)
2
5 170 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
180 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
90 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
320 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč
pojištění Storno plus (epidemie, sopka, tsunami a jiné) - za osobu
2
160 Kč