100 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Brandauerhof ***

Výhody
  • rodinný hotel v bezprostřední blízkosti vleku a sjezdovky
  • WiFi zdarma
Popis hotelu

Rodinný hotel v bezprostřední blízkosti vleku a sjezdovky. WiFi zdarma.

Poloha

centrum Walchsee cca 2,5 km.

Vybavení

hotel s 30 pokoji, útulnou restaurací, jídelnou, kavárnou, barem, společenskou místností, výtahem. Terasa na opalování. Lyžárna a sušárna.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (A2B) se sprchou, WC, fénem, sat. TV s radiem, trezorem, balkonem.

Jednolůžkové pokoje (A1B): stejné vybavení jako A2B.

Stravování

polopenze. Snídaně formou bufetových stolů, k večeři menu o 3 chodech se salátovým bufetem nebo menu o 4 chodech. Vánoční a silvestrovské menu.

Internet

WiFi zdarma.

Sport/aktivity

zdarma: stolní fotbálek. Za poplatek: biliár.

Wellness

za poplatek: sauna (cca 8 €).

Děti

dětská herna. Dětská postýlka do 2 let zdarma (rezervace v CK). Maximální počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Další výhody

1x týdně sauna. Silvestrovská oslava s DJ a tancem.

Info

parkování: parkoviště v ceně. Garáž cca 4 €/den; domácí zvíře: pouze malý pes, cca 4 €/den; lázeňská taxa: cca 1,50 € den/osoba od 15 let, platba na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/4 noci, 30.12.-5.1., 3.2.-2.3. sobota/7 nocí, 3.3.-18.3. denně/3 noci.

Bonus pro lyžaře

14.1. a 11.3. 50% sleva na 6 denní skipas Walchsee/Kössen (příjezd v sobotu, minimální počet nocí: 7) a 30% sleva na 3 denní skipas při pobytu minimálně na 4 noci.

Dětská sleva

A2B: 2 dosp. + 1–2 děti (2–6,99 let) 100%, (7–11,99 let) 50% na přistýlkách. A1B: 1 dosp. + 1 dítě (2–6,99 let) 100%, (7–11,99 let) 50% na přistýlce.

Info pro lyžaře

Vlek/lanovka: u hotelu (Zahmer Kaiser)

Sjezdovka: u hotelu

Běžecká stopa: u hotelu

Půjčovna lyží: u hotelu

Lyžařská škola: u hotelu

Skibus: u hotelu

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

19. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

19.3.2014 | MK
Datum pobytu: březen 2014
Jela bych znova

Nejnovější recenze

5
19.3.2014 | MK
Datum pobytu březen 2014
5/5 - Úžasné
Jela bych znova

Rakousko

Rakousko je převážně hornaté, průměrná nadmořská výška je asi 900 m n. m. Rakouské hory patří k východní části Alp a procházejí zemí v několika pásmech západovýchodního směru. Na samém severu země leží Tyrolské a Salcburské Alpy, v centrální části pak Vysoké Taury s nejvyšším rakouským vrcholem Grossglockner (3797 m n. m.). Na jihu se rozkládají Ötztalské, Zillertalské a Karnické Alpy.

Rakousko nabízí 20 000 km perfektně upravených sjezdových a běžeckých tratí, 9 500 vleků a lanovek s celkovoukapacitou 1,5 mil. osob/ hod. Skipas zahrnuje kromě vyvážení se lanovkou či vlekem na vrchol sjezdovek a cestování ski busem často i doplňkové služby ve větších střediscích. Lyžaři jsou zpravidla dopravováni ze spodních částí sjezdovek na vrcholky hor dostatečným množstvím rychlých vleků a lanovek různých typů: sedačkovými lanovkami, kabinkami nazývanými také gondoly, velkými lanovkovými kabinami nebo horskou dráhou s ozubnicí zvanou zubačka. Každé větší lyžařské středisko navíc poskytuje možnost dostatečného vyžití i pro vyznavače snowboardů. Pokud ve středisku není k dispozici celý snowboard funpark, bývají pro vyznavače „prken“ vyčleněné svahy bez úpravy povrchu. Rovněž běžkaři si zde přijdou na své. Strojově upravené a samozřejmě zdarma přístupné tratě se opět nacházejí v každé lyžařské oblasti země. Asi nejznámější jsou oblasti Ramsau am Dachstein (Schladming– Ramsau–Dachstein Tauern), Schneewinkel ve střediscíchFieberbrunn- Waidring nebo běžecké tratě oblasti Kössen-Walchsee, ale i mnoho dalších, místy i vysoko položených, ale vždy perfektně upravených běžeckých tratí.

Popis byl převzat z katalogu CK Firo Tour

Hotely Tyrolsko