Hotel Bright

  Itálie, Lazio, Řím

Bright hotel Rome

    Itálie, Lazio, Řím
Tento hotel není aktuálně v nabídce

Poloha: Příjemný hotel Bright leží v dobré dostupnosti centra, je moderně vybavený a disponuje milým a přátelským personálem. Do centra města je to z hotelu cca 7 km, spojení veřejnou dopravou je velmi dpobře řešeno.

Vybavení: K vybavení hotelu patří prostorná vstupní hala s recepcí, konferenční prostory, restaurace, WiFi zdarma a klimatizace.

Ubytování: V hotelu je celkem 55 pokojů, každý má koupelnu, klimatizaci, fén, minibar, trezor, SAT TV, WiFi zdarma a telefon s přímou volbou. Na místě se platí pobytová taxa.

Stravování: Stravování je zajištěno formou snídaně.

Sport a zábava: Široké možnosti zábavy, nakupování a poznávání v nezapomenutelném centru Říma.

Check in: od 13:00

Check out: do 12:00

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Bright *** (Webové stránky hotelu)

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 185 272
dnes zavřeno

Hodnocení

6. nejlepší hotel v destinaci Lazio

0/ 5 7 recenzí


Markéta duben 2019
Hotel Bright Řím. Hotel neodpovídá kategorii, nejhorší je jeho lokalita. I přes docela příjemný personál bych ho v žádném případě nedoporučila.... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-bright-hotel-rome-lazio-italie-z1185272/#mapa

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.