Přímo u pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Camelot Beach ***

Popis hotelu

Tento menší hotel ležící v živém letovisku Negombo s mnoha obchody, restauracemi a památkami z koloniální doby se kromě své vynikající polohy může pochlubit především svou pohostinností.

Zábava

Pro zpestření pobytu jsou připraveny animační programy, tematické noci či sobotní diskotéka. Další možnosti zábavy zahrnují vodní sporty či plážový volejbal.

Pláž

Nádherná, bílá písčitá pláž se rozkládá přímo před hotelem.

Poloha

Hotel leží přímo na pláži, v bezprostřední blízkosti (15 km, tj. přibližně 20 minut) mezinárodního letiště Katunayake, v samém srdci pobřežní turistické oblasti Negombo. Od hlavního města Colomba je vzdálen asi 3/4 hodiny cesty.

Vybavení

Hostům je k dispozici restaurace fungující formou bufetu se širokým výběrem z řady chutných pokrmů, bar ve foyer hotelu a bar u jednoho ze dvou bazénů, slunečníky a lehátka, dětský bazén, směnárna, obchod se šperky a suvenýry, parkování, společenská a TV místnost, prádelna a čistírna, bezpečnostní skřínky (za poplatek), kopírka, konferenční místnost, ayurvedické lázně či stoly na stolní tenis. Pokojová služba je samozřejmostí.

Ubytování

Ve dvou křídlech hotelu je připraveno 100 plně klimatizovaných pokojů vybavených koupelnou se sprchovým koutem a teplou vodou a soukromým balkonem.

Názor CK

Cenově příznivý hotel disponující vynikající polohou s přátelskou a ochotnou obsluhou, který je možné doporučit všem, kteří mají rádi pobyt v pulzujícím exotickém prostředí.

Pro děti

Pro nejmenší je k dispozici dětský bazén nebo na požádání služba hlídání dětí.

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

3 uživatelů

Pořadí

5. nejlépe hodnocený hotel v destinaci .

Poslední komentář

28.10.2015 | MP
Datum pobytu: 1.10.2015
Celkově na mě dýchala dobrá atmosféra a hotel doporučuji.

Nejnovější recenze

4
28.10.2015 | MP
Datum pobytu 1.10.2015
4/5 - Skvělé
Celkově na mě dýchala dobrá atmosféra a hotel doporučuji.
3
31.1.2014 | Mate
Datum pobytu 1.1.2014
3/5 - Průměr
celkový dojem:ušlo to,až na klienty ruské populace,kterých tam bylo 98%,jsou velmi hluční a chovají se nevhodně.Je možné při zadání hotelu zjistit obsazenost rus.pop. v době vybrané dovolené?
4
6.6.2012 | Michaela
Datum pobytu 1.5.2012
4/5 - Skvělé
Hotel na mě působil dobře, doporučila bych ho zejména nenáročným klientům, kteří chtějí cestovat po ostrově.

Srí Lanka (Cejlon)

Zelený drahokam uprostřed průzračných vod Indického oceánu – to je dnešní Srí Lanka. Ráj cestovatelů, nacházející se v tropech jižně od Indie, nabízí návštěvníkům nepřeberné množství atrakcí – pro relaxaci ideální dlouhé písčité pláže stíněné listy palem, úchvatné přírodní scenérie vnitrozemí a národních parků, mírné klima okouzlujících horských oblastí a čajových plantáží, zajímavé pamětihodnosti včetně budhistických chrámů a stúp a bohatou kulturní tradici.

Civilizace stará 2500 let předurčuje toto místo s bohatou historickou a kulturní základnou k objevování. Bezpočet svátků a slavností, kdy městy pochodují desítky nazdobených slonů, tisíce tanečníků, bubeníků a církevních hodnostářů tvořících okázalou vřavu oslav, vás naprosto pohltí. Triangl historických měst Anuradhapura, Polonnaruwa a Sigiriya vás zavede zpět v čase do dávných věků sinhálských králů, neméně zajímavé jsou stopy kolonizace, které tu v hojné míře zanechali Portugalci, Holanďané a Britové. Kromě vlivů na architekturu, nejmocněji se zapsali Britové zakládáním čajových plantáží, díky nimž ostrov Cejlon proslul tím nejkvalitnějším čajem po celém světě a tradici si udržuje dodnes. Země kontrastů, která vás nepřestane překvapovat a uchvacovat na každém kroku, byla dosud zahraničními turisty neoprávněně opomíjena. Neváhejte a vydejte se s námi objevit jednu z nejkrásnějších a kulturně nejbohatších zemí světa.

Hotely Gampaha