Popis

Popis hotelu Hotel Capo Nord ****

Výhody
  • ubytování v hotelových pokojích, apartmánech i bungalovech
  • rozlehlý krásný areál
Popis hotelu

Ubytování v hotelových pokojích, apartmánech i bungalovech. Rozlehlý krásný areál.

Poloha

přímo u moře, centrum cca 12 km.

Pláž

přímo na soukromé hotelové písečné pláži.

Vybavení

lobby, restaurace, pizzerie, Spaghetti House, diskotéka, minimarket, obchod se suvenýry, lékárna, lékař, různé obchody.

Ubytování

Hotel Capo Nord:

Dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): sat. TV, trezor, klimatizace, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa. Zdarma půjčení 1 kola/os., 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj.

Dvoupokojové apartmány (A2B/A3B/A4B): cca 50 m2, sat. TV, trezor, klimatizace, kuchyňka (vařič), pračka, vana nebo sprcha, WC a balkon nebo terasa. Zdarma půjčení 1 kola/os., 1 slunečník a 3 lehátka/apartmán.

Holiday Centre Albarella:

jednotky jsou vybaveny sat. TV, klimatizací, kuchyňkou (vařič), vanou nebo sprchou, WC a balkonem nebo terasou.

Dvoupokojové apartmány (F4G): cca 45 m2, obývací ložnice a 1 ložnice.

Dvoupokojové apartmány (F4H): stejné jako F4G, s terasou.

Třípokojové apartmány (F6F): cca 65 m2, obývací ložnice a 2 ložnice.

Třípokojové bungalovy (F6J): cca 70 m2, 2 patra, obývací ložnice, 2 ložnice, 2 koupelny.

Čtyřpokojové bungalovy (F5K): cca 90 m2, 2 patra, obývací ložnice, 3 ložnice, 2 koupelny.

Třípokojové apartmány (F6L): cca 80 m2, obývací ložnice, 2 ložnice, terasa, navíc zahrádka.

Čtyřpokojové apartmány (F8M): cca 100 m2, obývací ložnice, 3 ložnice, 2 koupelny, terasa, navíc zahrádka.

Čtyřpokojové apartmány (F8P): cca 100 m2, obývací ložnice, 3 ložnice, 2 koupelny, terasa, navíc zahrádka a vlastní bazén.

Pětipokojové apartmány (F10N): cca 100 m2, obývací ložnice, 4 ložnice, 2 koupelny, terasa, navíc zahrádka a vlastní bazén.

Stravování

A2A,A2B: snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při rezervaci polopenze navíc večeře jako výběr z menu.

Apartmány Holiday Centre Albarella: bez stravy.

Sport/aktivity

za poplatek: basketbal, bowling, rybaření, půjčovna kol, stolní tenis, fitness, jízda na koni, volejbal, vodní gymnastika, tenis, golf, minigolf, vodní sporty.

Wellness

zdarma: 3 plavecké bazény, oddělený dětský bazén.

Děti

dětské hřiště, hlídaní dětí (za poplatek), miniklub (4–12 let). Dětská postýlka cca 30 €/týden v apartmánech (Holiday Centre Albarella), cca 15 €/den v A2A a A2B.

Info

parkování: parkoviště zdarma; domácí zvíře: malé nebo střední, cca 25 €/den v A2A a A2B, cca 50 €/týden v apartmánech (Holiday Centre Albarella); v ceně ubytování je zahrnuto (Holiday Centre Albarella): elektřina, voda, plyn, veškeré prádlo (ložní prádlo není zahrnuto na pohovky na spaní), závěrečný úklid; vzít s sebou: utěrky; lázeňská taxa: cca 1 €/den/os. od 12 let; příjezd/min. délka pobytu: A2A a A2B: denně/1 noc; Holiday Centre Albarella: sobota/7 nocí, 24. 3.–18. 5. a 8. 9.–28. 10. denně/4 noci.

Ušetřete

A2B: 2 dosp. + 1-2 děti (2-4,99 let) 100%, (5-12,99 let) 50%, (5-12,99 let) 30% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.