Hotel Capo Nord

  Itálie, Benátsko, Albarella

Capo Nord

    Itálie, Benátsko, Albarella, Rosolina Mare
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Názor CK

Hotel Capo Nord v severní části exkluzivního soukromého ostrova Albarella (6 km2, v blízkosti Benátek) uspokojí svým vybavením a službami i tu nejnáročnější klientelu. Nejen samotný hotel, ale i celé prázdninové centrum na ostrově nabízí veškeré potřebné zázemí pro strávení ideální dovolené podle vašich představ.

Internet

WiFi zdarma.

Poloha hotelu

v severní části luxusního soukromého ostrova Albarella přímo u soukromé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře (plážový servis v ceně), na ostrově velké množství prázdninových a sportovních aktivit, velká část zdarma v rámci tzv. klubové karty (v ceně pobytu)

Povinné příplatky

pobytová taxa: cca 4 EUR/osoba/den (výše pobytové taxy je stanovena místní vyhláškou a může se v průběhu sezóny měnit).

Poznámka

v ceně je zahrnuta klubová karta (identifikace pomocí náramku) opravňující k čerpání rekreačních služeb v rámci celého ostrova, parkování, půjčení kola, plážový servis.

Pro děti

dětský koutek, dětské hřiště, animační programy v italském jazyce v rámci tzv. baby klubu a junior klubu, dětská postýlka 15 EUR/den

Služby za poplatek

masáže, fakultativní výlety, pronájem sportovních areálů (některé zdarma v rámci klubové karty), domácí mazlíček 50 EUR/týden

Snídaně

formou bufetu

Stravování

polopenze

Ubytování

pokoj standard: moderně vybavený dvoulůžkový pokoj (bez možnosti přistýlky - děti do 5 let zdarma, sdílí lůžko s rodiči), sociální zařízení, fén, minibar (doplnění na vyžádání), SAT/TV, klimatizace, balkon nebo terasa,
junior suite: ložnice s manželským lůžkem, obývací část s rozkládací pohovkou pro 2 osoby a malým kuchyňským koutem, fén, minibar, SAT/TV, sociální zařízení se sprchou, klimatizace, balkon nebo terasa.

Večeře

servírované - výběr z menu, salátový bufet.

Vybavení hotelu

recepce, lobby, bar, restaurace, zahrada, parkoviště, hotelový bazén, v rámci ostrova Albarella: bazény, prádelna, masáže, restaurace, obchůdky, supermarkety, wellness, fitness, restaurace, kavárny, bary, tenis, stolní tenis, golf, minigolf, půjčovna kol (do vyčerpání zásob), nemotorizované vodní sporty.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Capo Nord ****

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 555 933
dnes zavřeno

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-capo-nord-benatsko-italie-z1555933/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.