Hotel Caprici Verd

  Španělsko, Katalánsko, Santa Susanna

4/5

HOTEL CAPRICI VERD

    Španělsko, Costa del Maresme, Katalánsko, Santa Susanna
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha:

Moderní hotel se nachází na okraji letoviska, asi 200 m od pláže, od které ho dělí silnice a železniční trať (podchod 150 m od hotelu). Vhodný pro rodinnou dovolenou, uspokojí však potřeby i náročnějších klientů.

Vybavení:

Recepce, výtah, WiFi (zdarma), restaurace, bar, snack bar, bazén pro dospělé a děti, venkovní jacuzzi, zábavní programy, miniclub, dětské hřiště, kulečník, pétanque, stolní tenis, konferenční místnost, úschovna zavazadel. SPA - vnitřní bazén s jacuzzi, sauna (6 EUR/20 minut), fitness (zdarma, 10:00-18:00 hod.). Parkoviště (zdarma, depozit 10 EUR). Domácí zvířata povolena (do 8 kg, 10 EUR/den).

Ubytování:

Klimatizované dvojlůžkové pokoje STANDARD s možností až dvou přistýlek (2. pouze pro dítě). Koupelna a WC, fén, TV-SAT, telefon, minilednička, trezor (10 EUR/týden + depozit 2 EUR), balkón. Pokoje PREMIUM (max. 3+0, přímý nebo boční výhled na moře) za příplatek. Bezbariérové pokoje (4x, na vyžádání, pokoje s výhledem na hory, max. 2+0). Jednolůžkové pokoje (na vyžádání). Celkem 266 pokojů.

Stravování:

POLOPENZE (snídaně+večeře) nebo PLNÁ PENZE (snídaně+obědy+večeře) nebo ALL INCLUSIVE. Všechna jídla jsou podávána formou bufetu. Mezinárodní a katalánská kuchyně. Možnost bezlepkové stravy, vegetariánská kuchyně (nutno objednat předem). ALL INCLUSIVE: možné objednat při pobytu na min. 5 nocí. Bar (10:30-23:00 hod.), snack-bar (10:30-13:00, 15:00-19:00, 21:30-23:00 hod.). Služba All Inclusive začíná 1. den pobytu po obdržení náramku a končí poslední den pobytu v 10:30 hod. Depozit na náramek 10 EUR, pokuta za ztrátu náramku 30 EUR. První a poslední služba: čerpání první a poslední služby závisí na příletových a odletových časech. V případě příletu v pozdních nočních hodinách může být první služba až snídaně následující den. V případě časných odletů může být poslední služba večeře den před odletem nebo snídaně v den odletu. Dle konkrétních letových časů si CK vyhrazuje právo na změnu bez nároku na náhradu nečerpaných služeb.

Povinné smluvní údaje

Delegátský servis v českém jazyce je garantovaný od 01.06. do 30.09., mimo toto období je k dispozici v češtině telefonická asistence z ČR. Osoby starší 16 let platí pobytovou taxu 1 EUR/os./noc v kategorii 4* (za prvních 7 nocí). Občanům EU stačí k vycestování platný občanský průkaz nebo cestovní pas, víza ani očkování nejsou potřeba. Pro uskutečnění zájezdu/cestovní služby není nutný určitý počet osob. Zákazník může odstoupit od smlouvy kdykoliv před zahájením zájezdu/cestovní služby proti zaplacení stornopoplatků stanovených pořadatelem. Na objednané letenky se nevztahují běžné stornopodmínky a stornopoplatky, objednané letenky jsou nevratné a nepřenosné (tzn. stornopoplatek je 100%). V ceně je letenka Economy Lite. V ceně letenky Economy Lite je pouze příruční zavazadlo o rozměrech max. 55x45x25 cm a hmotnosti do 8 kg. Pobyt v hotelu je vhodný pro osoby s omezenou schopností pohybu, je třeba konzultovat transfer z/na letiště, který je závislý na stupni omezení. Časy odjezdu/odletu jsou přibližné, platné časy budou uvedeny v Informacích k odjezdu a mohou se od předběžných časů mírně lišit.

Obsah ceny

Základní cena zahrnuje

Pobyt v hotelu s vybraným typem stravování na daný počet nocí a vybraným typem dopravy, ložní prádlo, ručníky, úklid, spotřeba vody a energií, služby delegáta, resp. telefonická asistence. U letecké dopravy autobusový transfer letiště - hotel - letiště. Jiné a prodloužené termíny jsou možné na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje

POVINNÉ PŘÍPLATKY: Pobytová místní taxa (platí se při příjezdu v recepci): 0,50 EUR/os./noc v kategorii 1*/2*/3*, 1 EUR/os./noc v kategorii 4*, 2,50 EUR/os./noc v kategorii 5*. Taxa se platí jen za prvních 7 noclehů. Děti do 16 let taxu neplatí. NEPOVINNÉ PŘÍPLATKY: Cestovní pojištění: za příplatek,

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Campanatour, IČ: 62619012. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: HOTEL CAPRICI VERD ****+
  • Lokalita dle CK: Costa del Maresme
  • Místo dle CK: Santa Susanna

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Caprici Verd **** (Webové stránky hotelu)

Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: 100 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 496 977
dnes 7.30–17 h

Hodnocení

56. nejlepší hotel v destinaci Katalánsko

4/ 5 3 recenzí


Pavel Franc srpen 2014
Slušný hotel daleko od pláže. Pěkný hotel odpovídající čtyřem hvězdičkám trochu dál od pláže, zato na dosah železnice. Dobrá kuchyně.... celá recenze


iveta červen 2012
Hotel Caprici Verd. prima dovolena)))... celá recenze


Dana z Prahy červen 2012
Hotel na solidní úrovni. Strávili jsme na přelomu května a června 2012 týden v tomto příjemném hotelu. Byli jsme spokojeni s ubytováním, stravou a se vším,... celá recenze

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Nezávazná objednávka

HOTEL CAPRICI VERD
    Španělsko, Costa del Maresme, Katalánsko, Santa Susanna

Cena
31 416 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 496 977

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
31 416 Kč

Pojištění

cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dospělý 18 - 69 let
2
308 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - dítě do 17 let
0
148 Kč
cestovní pojištění (včetně sportovních aktivit) - senior od 70 let
0
508 Kč

Parkování

zvýhodněné parkování na letišti Praha - 8 dní
0
210 Kč