| Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Catalunya ****

Popis hotelu

Tento okouzlující hotel je určen pro rodinné pobyty a naleznete jej v Alghero. Díky své vzdálenosti 200 m od centra města umožňuje hotel snadný přístup ke všem místům, která tato destinace nabízí. Návštěvníci mají možnost navštívit nejbližší golfové hřiště, vzdálené 8. 6 km od hotelu. Zastávky veřejné hromadné dopravy se nacházejí v těsné blízkosti. Nejbližší pláž se nachází 1. 5 km od hotelu. Hotel disponuje 128 pokoji. Catalunya byl kompletně renovován v roce 2016. Pro všechny, kteří potřebují zůstat neustále připojeni, je ve společných i soukromých prostorách k dispozici internet. Návštěvníci mohou kontaktovat recepci kdykoli během dne. Návštěvníci mohou mít v pokoji na požádání dětskou postýlku. Catalunya umožňuje pohodlný pobyt pro všechny hosty a nabízí několik bezbariérových koupelen. Hosté nemusejí během pobytu v našem hotelu opustit své domácí mazlíčky. Catalunya nabízí vlastní parkoviště. Pro návštěvníky je k dispozici přeprava na letiště. Catalunya nabízí výběr zařízení spojujících komfort a moderní technologii, tedy prvky zcela nezbytné pro úspěšné podnikové akce. Hosté ubytovaní v našem zařízení ocení lahodné pokrmy podávané v hotelové restauraci. Za některé z těchto služeb může Catalunya požadovat zvláštní poplatek.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.