Hotel Centrální Lázně

  Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

Relax v hotelu Centrální Lázně 4

  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

Mariánské Lázně tvoří spolu s městy Karlovy Vary a Františkovy Lázně proslulý západočeský lázeňský trojúhelník, kam jezdí upevňovat svoje zdraví desetitisíce pacientů z nejrůznějších končin světa. Dějiny města jsou poměrně mladé – ještě před cca 250 lety zde převládaly neprostupné bažiny, porostlé hustým lesem. Zásluhy o založení lázní připadají klášteru v Teplé, na jejichž území zdejší zřídla po staletí ležela. R. 1766 se poprvé uvádějí jména tří pramenů – Ambrožova, Křížového a Mariina, s názvem Marienbad - Mariánské Lázně se poprvé setkáváme r. 1788. Zlatým věkem Mariánských Lázní byla druhá polovina 19.století, kdy do lázní přijížděl bezpočet korunovaných hlav i slavných osobností. Snad nejznámější z nich byl anglický král Eduard VII., který zde od r. 1897 pobýval celkem devětkrát – sešel se zde i s císařem Františkem Josefem I. Dále zde pobývali a léčili se mj. J.W.Goethe (zde údajně poprvé potkal svoji poslední lásku Ulriku), I.S.Turgeněv, N.V.Gogol, I.A.Gončarov, F.Chopin, R.Wagner, M.Twain, S.Freud, F.Kafka, J.Strauss i T.A.Edison

Komplex Ensana Health Spa Hotel patří mezi historické skvosty města Mariánské Lázně. Skládá se z několika hotelů, které jsou spojeny koridorem s dalšími lázeňskými hotely, čímž vznikl největší lázeňský resort ve střední Evropě zvaný Marienbad Health Spa Resort. Hotel přímo naproti kolonádě Karolina a Rudolfova pramene. V hotelu vyvěrá městský poklad – Mariin pramen.

Ubytování

prostorné dvoulůžkové pokoje Superior s možností přistýlek se sociálním zařízením, TV, telefonem, Wi-Fi, minibarem, trezorem, fénem, županem a pantoflemi.

Stravování

polopenze formou bufetových stolů, koutek zdravé výživy Danubius Healthy Choice.

Vybavení

hotelová restaurace, bar, recepce, Aqua Wellness Centrum, parkoviště, hotelová garáž.

Aqua Wellness Centrum

největší hotelový bazén v Mariánských Lázních, vířivka, 2 sauny, parní lázeň, saunario a tepidario s čajovým koutkem a relaxační zónou, za příplatek možnost návštěvy solné jeskyně, masáže, koupele, sigoroll, kosmetické studio a další služby.

Léčebné Lázně

hotel má dvě samostatné lázeňské zóny- v hotelu Centrální lázně probíhají procedury ve 24 místnostech a v Mariině křídle se nacházejí Mariiny lázně, kde najdeme velkolepé plynové jezírko a místnosti pro moderní procedury. K dispozici jsou jedinečné římské lázně s třemi bazénky, nádhernou saunovou zónou a kosmetickým salonem.

Fitness

: možno využít Premier Fitness Centrum, otevřené 24 hodin denně.

Základní cena zahrnuje

  • 4dny/3noci ubytování s polopenzí, uvítací nápoj, lékařské vstupní vyšetření, 1x minerální koupel s přírodními CO2, 1x klasickou masáž částečnou, 1x parafinový zábal, bazén, fitness, 20 % slevu na další lázeňské, wellness a beauty procedury zakoupené v hotelu, Wi-Fi, Marienbad kartu výhod. Dětské ceny jsou na vyžádání.

Základní cena nezahrnuje

místní poplatek Kč 21/osoba/noc od 18 let – platba na místě. Příplatek za domácího miláčka: Kč 300/noc – platba na místě.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Bena Tour, IČ: 25709992. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Relax v hotelu Centrální Lázně 4
  • Lokalita dle CK: Západní Čechy
  • Místo dle CK: Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 889 099
dnes 7.30–18 h

Nezávazná objednávka

Relax v hotelu Centrální Lázně 4
  Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
8 060 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 889 099

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
8 060 Kč

Pojištění

pojištění Storno plus Generali - za osobu
2
160 Kč