550 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Cerere ****

Charakteristika

velmi pěkný, elegantní komplex se skládá z hotelové a apartmánové budovy, která je umístěna 30 m od hotelu. Leží na klidném místě a je obklopen krásnou středomořskou vegetací. Kvalitní služby, vhodné i pro náročnější klienty.

Ubytování

apartmány jsou standardně zařízeny, vždy s vybaveným kuchyňským koutem, SPR+WC, TV/SAT, klimatizace (za příplatek), terasa.
B4: (max. 4 osoby) ložnice s dvojlůžkem, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem a kuchyňským koutem.
Hotelové pokoje: dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek, SPR+WC, fén, TV/SAT, klimatizace, minibar, Wi-Fi připojení, balkon.

Dětská postýlka

není k dispozici.

Stravování

v rezidenci - vlastní, možnost dokoupení polopenze nebo plné penze na místě. V hotelu - snídaně formou švédského stolu, obědy (za příplatek) a večeře výběr z menu, zeleninový a ovocný bufet.

Vybavení a služby hotelu

recepce, internetový koutek, Wi-Fi připojení, restaurace, bar, zahrada, bazén (cca 25/5-21/9), sluneční terasa, půjčovna kol (za poplatek), plážový volejbal. V hotelu se konají i svatby, v těchto hodinách je bazén pro hosty hotelu uzavřen.

Parkování

u komplexu (do vyčerpání míst).

Vzdálenost od centra

150 m.

Vzdálenost od pláže

250 m. Na pláž jezdí v pravidelných časech minibus (zdarma).

Pláž

písečná s pozvolným vstupem do moře, plážový servis (1 slunečník + 2 křesla/ apartmán, pokoj) zahrnut v ceně pobytu (15/6-15/9).

Zvíře

nepovoleno.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Kampánie