400 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Chalet Alpino ***

Charakteristika

typický jednoduše zařízený horský hotel s dobrou italskou kuchyní.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje s možností dvou přistýlek (manželská postel + palanda nebo rozkládací pohovka), SPR +WC, TV, telefon.

Postýlka

na vyžádání pro dítě do 2 let, za poplatek 12 €/den.

Stravování

snídaně formou švédského stolu, večeře servírované, výběr z menu, salátový bufet, dezert.

Služby

recepce, hotelová restaurace, bar.

Parkování

parkoviště u hotelu zdarma.

Vzdálenost od centra

2,5 km Passo Tonale, 7,5 km Ponte di Legno.

Zvíře

povoleno jen malé, na vyžádání, 7 €/ den.

Ski informace

Vzdálenost od sjezdovek: u sjezdové tratě 'Pegra', 400 m sedačková lanovka Nigritella - Tonale - Ponte di Legno Vzdálenost od běžeckých tratí: 2,5 km Passo Tonale Vzdálenost od skibusu: 200 m. Lyžařské školy: 2 km Passo Tonale. Půjčovna lyží: 2 km Passo Tonale. Úschovna lyží: v hotelu.

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.