Hotel Chalet Fiocco di Neve

  Itálie, Trentino - Alto Adige, Pinzolo

Chalet FIOCCO DI NEVE

    Itálie, Skirama Dolomiti Adamello Brenta, Trentino - Alto Adige, Val di Sole, Madonna di Campiglio / Pinzolo, Pinzolo
Tento hotel není aktuálně v nabídce
Chalet FIOCCO DI NEVE

LOKALITA: Pinzolo
POLOHA: příjemný rodinný hotel je situován v klidné části, cca 400 m od centra městečka Pinzolo, jen cca 400 m od sjezdových tratí skiareálu Pinzolo-Prà Rodont a 11,5 km od Madonna di Campiglio. Lyžařská oblast Pinzolo - Madonna di Campiglio - Folgarida - Marilleva nabízí oblast spojenou s více než 180 km sjezdovek.
POKOJE: Všech 26 elegantně zařízených pokojů hotelu Chalet Fiocco di Neve jsou pohodlně dosažitelné výtahem a jsou vybaveny vlastní koupelnou, telefonem s přímou volbou, barevnou TV, trezorem, fénem a ortopedickými matracemi. 
STRAVOVÁNÍ: polopenze (snídaně – bufet, večeře – servírovaná, výběr z menu, servírovaný desert, salátový bufet, nápoje za poplatek

Dovolená v hotelu v Pinzolo je ideálním časem na změnu a relaxaci, věnujte trochu více času sobě a péči o své tělov příjemném rodinném prostředí. Začnete bohatou snídaní založenou na čerstvých a přírodních produktech a regeneračními bylinnými čaji, aby jste znovu získaly klid a na závěr dne pobyt v sauně, kde si můžete dopřát relaxační chvilku po chladném dni na sjezdovkách. Chloubou Chaletu jsou soukromé "lázně" - wellness centrum! Sauna, turecká lázeň, zážitková sprcha a relaxační prostory - to vše pro vás. Stačí si je zarezervovat na hodinu a užít si relax v naprostém soukromí. 

Hotel disponuje soukromým parkovištěm, hernou pro děti, barem s krbem pro příjemné večery ve společnosti starých i nových přátel při popíjení místních Trentino grappas a pokud rádi surfujete na internetu, vezměte si svůj notebook; nabízíme vám bezplatné Wi-Fi připojení v celém hotelu a dvě místa na Internet Point. Každý týden pořádá hotel tři nádherné výlety na sněžnicích ve společnosti alpských průvodců Pinzolo za poznáním úchvatných lesů a jezer. 

 

 

 

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Chalet Fiocco di Neve ***
Vzdálenost od sjezdovky: 250 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 046 242
dnes 8–18 h

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.