Hotel Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay

  Egypt, Hurghada, Makadi Bay

2/5

Cleopatra Luxury Resort

    Egypt, Hurghada, Makadi Bay
Tento hotel není aktuálně v nabídce

ÚVOD:

Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay je prostorný a pohodlný rekreační komplex. Svým klientům nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích v 2 až 3 patrových bungalovech a vilkách. Služby na úrovni a příjemný personál jsou zárukou kvalitní dovolené. Na své si přijdou i vyznavači podmořské krásy Rudého moře.

Hotel ve svých prostorách nabízí ubytování ve standardních 2 - lůžkových pokojích s max. 2 přistýlkami, které jsou vybaveny balkonem nebo terasou. Hotel disponuje vstupní halou s recepcí a směnárnou, hlavní restaurací, 2 a la carte restauracemi (italská, rybí), 7 bary (lobby bar, bar u bazénu, bar na pláži, sport bar,…), diskotékou  (za poplatek, cca 10 €/vstup), 8 bazény (slunečníky a lehátka zdarma), konferenční místností, obchodní arkádou, wifi ve veřejných prostorách a mini klubem.

Hotel nabízí svým klientům využít služby: animační programy, večerní programy, 6 tenisových kurtů (osvětlení a vybavení za poplatek), plážový volejbal, aerobik, lukostřelba, fitness, stolní tenis, biliard, wellnes centrum, sauna, vířivka, masáže, hammam, potápěčské centrum, vodní sporty na pláži.

LOKALIZACE:

Pro zobrazení polohy klikněte ZDE

  letiště Hurghada - cca 30 km

centrum Hurghada - cca 35 km

centrum Safaga - cca 30 km

PLÁŽ:

přímo na pláži

pozvolný vstup

korálové podloží

vstup přes moloUBYTOVÁNÍ:

max. obsazenost: 2 LI + 2 přistýlky

WC, koupelna, vysoušeč vlasů

TV / SAT, pokojový telefon

mini bar

trezor

STRAVOVÁNÍ:
all inclusive
MOŽNOSTI VYŽITÍ:

6 tenisových kurtů, stolní tenis

fitness, lukostřelba, kulečník

aerobik, plážový volejbal

wellnes centrum, vířivka, masáže, hammam

potápěčské centrum

Názor pořadatele:

pro rodiny s dětmi, pro páry ale zároveň i jednotlivců. Pro všechny věkové kategorie, které vyhledávají kvalitní služby.

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay *****
Typ pláže: písčitá
Vzdálenost od pláže: přímo u pláže

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 492 690
dnes zavřeno

Hodnocení

83. nejlepší hotel v destinaci Hurghada

2/ 5 16 recenzí


DANA srpen 2018
Krásná dovolená. Moc se nám tu líbilo vše v nejlepším pořádku .... celá recenze


Eva H. prosinec 2017
Perfektní hotel se skvělým jídlem. Opravdu luxusní resort, kde jsem byla maximálně spokojena.... celá recenze


Libor květen 2013
Luxusní dovolená. Do Egypta jezdíme každý rok a v zálivu Makadi známe téměř každý hotel který se v čechách nabízí. Tento hotel však svými kvalitami ... celá recenze

Lokalita

https://www.zajezdy.cz/dovolena-cleopatra-luxury-resort-hurghada-egypt-z1492690/#mapa
Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Egypt

Na obou březích druhé nejdelší řeky naší planety Nilu se nachází starobylý pouštní stát Egypt. Je jednou z kolébek starověké civilizace a odkazy starých kultur můžete na mnoha místech obdivovat dodnes. Pyramidy, chrámy, sfinga, hrobky a naleziště jsou tradiční cíle turistů. Jednotlivé hotelové komplexy jsou rozesety hlavně podél pobřeží Rudého moře, nejvíce v letoviscích Hurghada, Marsa Alam a Sharm El Sheikh. Do Egypta se můžete vydat díky horkému podnebí po celý rok.

Egypt si užijí vyznavači odpočinku u bazénu nebo koupání v moři. Rudé moře je také rájem potápěčů a milovníků šnorchlování. Podmořský život je bohatý. Pobyt v zemi faraonů si můžete zpříjemnit mnoha výlety za starověkými památkami. Na výlety je vhodný zimní půlrok, v létě je na cestování poměrně horko. Většina hotelů poskytuje všechny důležité služby a stravování formou all inclusive.