Popis

Popis hotelu Hotel Clipper ***

Poloha

Rodinný hotel Clipper po zrekonstrukci se nachází v Zadina, v centru cca 100m od pláže. Doporučujeme pro rodiny s dětmi. 

Ubytování

TYP A:  2  - 4 lůžkové pokoje 

Všechny pokoje jsou vybaveny: balkon, sprcha/WC, klimatizace, telefon, TV, trezor. 

Vybavení

Hotel poskytuje tyto služby: recepce, výtah, bar, terasa, soukromé parkoviště dle dostupnosti, bezplatné Wi-Fi ve sdílené oblasti a TV místnost.

Plážový servis: 1x slunečník + 2x opalovací lehátka/pokoj
Parkování: v závislosti na dostupnosti zdarma
Wi-Fi: ve společných prostorách

Slevy

Dítě do 7 let na 1. a 2. ZDARMA
Dítě 7-14 let na 1. a 2. přistýlce sleva 50%
3. osoba od 14 let na 1. a 2. přistýlce sleva 10%

Poznámka

Cesenatico je jedním z nejoblíbenějších letovisek italského turismu. Toto lázeňské městečko, typické svými širokými třídami lemovanými zelení, písčitými plážemi s pozvolným vstupem do moře a krásnými parky s dětskými prolezačkami, které lemují 3 km mistních plaží, si právem zaslouží, aby si ho oblíbily především rodiny s dětmi. Odpočinkové dny strávené na plážii je příjemné ukončit večerní procházkou v malebném historickém centru s přístavem a množstvim otevřených obchodů a restaurací.

Pobyt

6, 9, 12, 14 nocí

Itálie

Itálie je jeden z nejbohatších států Evropy co do přírodních i kulturních zajímavostí. Země na Apeninském poloostrově je krajinou nekonečných horských masivů, dlouhých písčitých pláží a bohaté historie. Hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Uvnitř území se nacházejí dva vnitřní ministáty San Marino a Vatikán. Břehy Itálie omývá celkem pět moří: Jaderské, Jónské, Tyrhénské, Ligurské a Středozemní moře. Délka pobřeží je závratných 7 600 km.

Může se pochlubit svými dějinami, kulturními i přírodními krásami, z nichž 51 je zapsáno do seznamu památek UNESCO. Z přímořských regionů lze doporučit nejvíce oblíbené Benátsko, dále ale také Kalábrii, Palmovou riviéru, Toskánsko, Abruzzo apod. V zimě je Itálie lyžařským rájem, vyznavači zimních sportů z celého světa míří hlavně do Trentina - Alta Adige, Jižního Tyrolska, nebo propojených gigantů Dolomiti Superski a Sella Rondy. Benátky a Řím jsou zase jedněmi z nejoblíbenějších cílů vyznavačů eurovíkendů.

Hotely Emilia Romagna