300 m od sjezdovky

Popis

Popis hotelu Hotel Club Mmv Le Flaine

Popis hotelu

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Dále je v nabídce shuttleservis.

Vybavení

Do horních podlaží lze pohodlně vyjet výtahem. Dále je v nabídce shuttleservis.

Vybavení pokoje

Ve většině ubytovacích jednotek patří ke standardu i balkón. V ubytovacích jednotkách mají hosté k dispozici oddělené ložnice nebo rozkládací pohovku. Pro děti jsou k dispozici dětské postýlky. K vybavení pokojů patří varná konvice/kávovar, televize a DVD přehrávač.

Sport/zábava

Hosté si mohou zaplavat si v bazénu. V areálu bazénu se nachází i luxusní vířivá vana. Hosté se v ní mohou při relaxaci opřít a nechat se masírovat pomocí vodních trysek. Objekt má širokou nabídku volnočasových aktivit, jež slibují aktivní dovolenou. Patří mezi ně například sauna.

Zobrazené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v akčních nabídkách

Francie

Francie se řadí řadu let k turisticky nejoblíbenějším destinacím, svým hostům nabízí prestižní světoznámá letoviska, koupání v průzračně čistém moři a bohatý program poznávání historie kraje, ve kterém se rozhodnete strávit svoji dovolenou. Neopakovatelné gastronomické zážitky, výborné francouzské víno a „umění žít“ – ideální dovolenou s francouzským šarmem máte zaručenou! Azurové pobřeží, lákající především azurovým mořem, sluncem, krásnými písčitými plážemi, jachtami, gurmánskými zážitky, posezením v příjemných pobřežních kavárničkách a večerní zábavou v místních klubech nebo kasinech. Pro klienty cestující vlastní dopravou mnoho nádherných a zajímavých míst v dosahu ubytování: Monako, Nice, St. Tropez s proslulou četnickou stanicí a jachtařským přístavem a mnoho dalších.

Hotely Rhône-Alpes