420 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Continental **

Základní informace

CK doporučuje zakoupení komplexního zdravotního pojištění od; Pojišťovny: » Neomezené krytí léčebných výloh v zahraničí (s výjimkou zubního ošetření) bez spoluúčasti » Úrazové pojištění » Pojištění zavazadel » Krytí rizika zpoždění letu a zpoždění zavazadel v zahraničí » Pojištění odpovědnosti za škodu » Doplňkové asistenční služby » Pojištění stornovacích poplatků, pojištění letenek, lodních lístků, jízdenek » Pojištění rizik spojených s terorismem (léčebné výlohy v zahraničí) vč. repatriace

Základní informace

Ubytování Hotel Continental se nachází 200 m od pláže a nabízí ubytování ve 125 prostorných, útulných a moderně vybavených pokojích. Pokoje mají plně vybavenou koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, telefon s přímou volbou, trezor (za poplatek) a některé pokoje mají i balkón. K zázemí hotelu patří restaurace, kde se servírují čerstvě připravované chody formou švédských stolů.

Vybavení kempu

Vybavení hotelu Bar Dětský bazén Domácí zvířata (do kg) Konferenční sál Pokojová služba Recepce hodin denně Směnárna Společenská místnost s televizí Trezor Venkovní bazén Výtah

Stravování

Stravování Snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Španělsko

Španělsko zaujímá většinu Pyrenejského poloostrova a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáryse známými ostrovy, jako jsou Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Kanárské ostrovy jsou celoročně vyhledávanou destinací, poznejte Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventuru. Největším turistickým lákadlem jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země po celý rok nabízí. Nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je i zemí eurovíkendů, turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona.

Západní Středomoří zaručuje návštěvníkům stabilní slunečné počasí po celé léto, v jihošpanělské Andalusii dokonce od května do října. Moře je v letních měsících příjemně vyhřáté až na 26 °C.

 

Na Balearských ostrovech byla nově zavedená turistická taxa, která závisí na kategorii hotelu, ve kterém jsou klienti ubytováni:


Výše turistické taxy (včetně daně) je stanovena vládou a závisí na oficiální kategorii ubytovacího zařízení, ve kterém jsou klienti ubytováni.

Hlavní sezónu 1. 5. - 31.10.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 2,20 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 3,30 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 4,40 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 3,30 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 4.40 EUR/osoba/noc

Vedlejší sezóna 1. 11. - 30. 4.:
Hotely, apartmány kategorie 1*/2*/3* 0,55 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 3*+/4* 0,825 EUR/osoba/noc
Hotely kategorie 4*+/5* 1,10 EUR/osoba/noc

Apartmány kategorie 3*+ 0,825 EUR/osoba/noc
Apartmány kategorie 4*/4*+ 1,10 EUR/osoba/noc

Turistická taxa je povinná pro všechny osoby nad 16 let, které navštíví Baleárské ostrovy. Klienti, kteří tráví na ostrovech 9 dní a více, platí od 9. dne 50 % z ceny taxy.
Turistická taxa bude vybírána v hotovosti v místě pobytu přímo v ubytovacích zařízeních.

Hotely Katalánsko