200 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Coop ***

Poloha

Oblíbený hotel s velkým bazénem a rozsáhlou udržovanou zahradou o rozloze mnoha tisíc m2 s přímým vstupem ze zahrady na pláž se nachází v klidné části Kitenu. Od centra letoviska je hotel Kiten Coop vzdálen cca 100 m. V letovisku najdete velké množství barů, restaurací, kaváren, diskoték, obchůdků se suvenýry a půjčoven motorových vozidel.

Vybavení

Klientům hotelu je k dispozici recepce ve vstupní hale s možností pronájmu sejfu (za poplatek), vnitřní restaurace a výtah. Za poplatek možnost internetu. Ke sportovnímu vybavení patří velký bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu za poplatek), příjemné posezení a snack-bar u bazénu .

Ubytování

A/ V hlavní budově nabízíme dvoulůžkové pokoje bez možnosti přistýlky a dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek, které jsou vybaveny telefonem, satelitní TV, minibarem, klimatizací, koupelnou ( sprcha+WC) a balkonem se zahradním nábytkem.
B/ Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky v hotelovém křídle jsou vybaveny telefonem, TV(za příplatek 1EUR/den), minibarem, ledničkou, koupelnou (sprcha + WC), klimatizací(za příplatek 1EUR/den), balkonem se zahradním nábytkem.

Stravování

Snídaně nebo polopenze formou bufetu.

Pláž

Krásná písčitá pláž se vstupem z hotelové zahrady je od hotelu vzdálena cca 180 m. Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek Možnost využití vlastních lehátek a slunečníků. Široká nabídka vodních sportů za poplatek.

Bulharsko

Dovolená v Bulharsku patřila vždy k těm nejvíce populárním, nyní po několika letech turisté znovu objevují tuto slovanskou zemi s balkánskými kořeny. Vracejí se i ti, kteří zde byli v minulosti, aby znovu objevili kouzlo dlouhých černomořských písčitých pláží a zároveň ochutnali znovu výtečnou bulharskou kuchyni v doprovodu tradičního folklóru. Letoviska se nyní rozšiřují, což se děje ve velké míře v souvislosti s novým rozvojem jednotlivých letovisek a i díky finanční podpoře bulharské vlády. Nově budované komplexy a hotely odpovídají již zcela evropským standardům a naznačují cestu, po které se Bulharsko vydalo na cestě již v rámci Evropské Unie.

Nadále jsou však stále oblíbené rodinné vilky a penziony, schované někdy mezi luxusními komplexy, ale někdy posazené v krásném, ještě nenarušeném prostředí menších vesniček. Bulharské pláže jsou čisté a jemný písek garantuje skvělou dovolenou. Pozvolný vstup do moře usnadňuje dovolenou rodinám s dětmi. Rozhodně si nenechte ujít bulharskou kuchyni, která se zakládá na pokrmech v kombinaci zeleniny a sýra.

Popis byl převzat z katalogu CK FIRO-tour

» předpověď počasí Bulharsko

Hotely Kiten