1500 m od pláže | Typ pláže: písčitá

Popis

Popis hotelu Hotel Coral Hills Resort ****

Poloha
 • Nákupní možnosti, restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu
 • Promenáda Il Mercato cca 2 km
 • Centrum Naama Bay cca 8 km
 • Nákupní a zábavní centrum SOHO Square cca 18 km
 • Letiště Sharm El Sheikh cca 25 km
Pláž
 • Možnost využít několik pláží
 • Písčitá pláž Marhaba se nachází cca 2 km od hotelu
 • Hotelový minibus za poplatek
 • Písčito-oblázková pláž Fanar se nachází cca 1 km
 • Písčito-kamenitá pláž Sharm Reef se nachází cca 1 km
 • Vstup do moře je přes korálové podloží (vhodná obuv do vody)
 • Pro vstup do moře je zde také molo a schody
 • Lehátka a slunečníky jsou zdarma
Ubytování
 • Standardní pokoj
 • Klimatizace
 • Koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů
 • Telefon, TV
 • Bezpečnostní schránka zdarma
 • Terasa
 • Děts.postýlka na vyžádání zdarma
 • Rodinný pokoj
 • Je prostornější
 • Má navíc kuchyňský koutek
Popis
 • Recepce
 • Restaurace a bar
 • Obchůdky
 • Fitness, kadeřnictví, wellness
 • 2 bazény pro dospělé, 1 s oddělenou částí pro děti
 • Lehátka a slunečníky u bazénů zdarma
Internet
 • Wi-Fi v lobby a na recepci zdarma
Sport a zábava
 • Zdarma: animační programy, dětské hřiště, miniklub, basketbal, šipky, volejbal, stolní tenis, fitness
 • Za poplatek: kulečník, služby wellness centra, masáže, sauna, parní lázeň, potápění
Stravování
 • All Inclusive: snídaně, oběd a večeře formou bufetu, neomezené množství místních vybraných alko a nealko nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby (10.00-23.00), víno se podává poze během obědů a večeří (1 sklenička/osoba) 

Mapa

Odkaz na mapu umístění hotelu

Informativní poloha hotelu (údaj z recenzí bez záruky).

Celkové hodnocení hotelu

Hodnotilo

1 uživatelů

Pořadí

7. nejlépe hodnocený hotel v destinaci

Poslední komentář

24.7.2017 | Iveta
Datum pobytu: červenec 2017
DOPORUČUJI tomu, komu nevadí větší vzdálenost hotelu od pláže, kam ovšem jezdí hotelový shuttle bus

Nejnovější recenze

5
24.7.2017 | Iveta
Datum pobytu červenec 2017
5/5 - Úžasné
DOPORUČUJI tomu, komu nevadí větší vzdálenost hotelu od pláže, kam ovšem jezdí hotelový shuttle bus

Sharm El Sheikh

Jedno z nejoblíbenějších rekreačních a potápěčských center Egypta je vzdáleno asi 25 km od nejjižnějšího cípu Sinajského poloostrova. Z původní rybářské osady vzniklo v posledních deseti letech nejmodernější egyptské přímořské středisko s komfortem na světové úrovni. Sinajský poloostrov je jediná část Egypta ležící v Asii. Je lemováno pásem vysokých hor a překrásných údolí, které jej chrání před útokem severních větrů a vytvářejí z něj oázu slunce a koupání po celý rok. Významnou předností střediska jsou rozlehlé písčité pláže vhodné pro dospělé i děti a rovněž prvotřídní příležitosti pro potápění ke korálovým útesům s nejbohatší podmořskou florou a faunou v této časti světa. Letovisko nabízí ubytování v supermoderních hotelových komplexech i v menších pěkných hotelích v egyptském stylu. K příjemnému pobytu přispívá řada nákupních příležitostí s nabídkou typických výrobků z kůže, zlatých šperků i keramiky, rozmanitých restaurací, barů a typických kaváren v egyptském stylu, diskotéky, kasina i noční kluby. Sportovní nabídka zahrnuje šnorchlování, potápění, windsurfing a další vodní sporty. K dispozici jsou jízda na koni a velbloudech, oblíbená džíp safari do pouště i velmi kvalitní golfová hřiště. Letovisko se člení do menších zálivů. Většina hotelů naší nabídky leží v nejkrásnější a nejživější části střediska, která se nazývá Naama Bay. Jedná se o hlavní turisticky nejatraktivnější centrum, kde podél celého zálivu, mezi pláží a hotely, vede pěší zóna plná rozmanitých restaurací, typických kaváren a obchodů včetně sportovního a zábavného vyžití a čarovné atmosféry, která má své kouzlo zejména ve večerních hodinách. Ostatní hotely se nacházejí v oblastech Sharm El Maya, Nabq Bay, Ras Um El Sid a Ras Nosrani Bay, která jsou tvořena hotelovým komplexem s bazénem, na který navazuje hotelová pláž.

,, Popis byl převzat z katalogu CK Eso Travel,,

Egypt

Poloha: Egypt, země faraónů, pyramid, země životodárné řeky Nil, krásného Rudého moře plného korálových útesů, rozkládající se mezi Středozemním a Rudým mořem na pomezí Afriky a Asie na ploše 1.001.450 km2. Země, kde díky úrodným záplavám řeky Nil (druhá nejdelší řeka na světě, 6671 km) vznikla jedna z nejstarších civilizací na světě, kde dnes žije jen v hlavním městě v Káhiře (Al-Qahirah) více jak 17 miliónů obyvatel z celkových 70. Většinu území Egypta tvoří poušť. Kromě okolí Nilu, kde žije nejvíce obyvatel, vznikla mnohá přímořská letoviska, která lákají své návštěvníky novými hotely, skvělými službami a především krásným koupáním. Egyptská arabská republika se rozkládá v severovýchodní Africe u pobřeží Středozemního a Rudého moře a na Sinajském poloostrově. Značnou část území zaujímají pouště Sahara a Libyjská poušť s pánvemi a oázami, na jihozápadě s horskými masivy. Východně od údolí Nilu se pak nachází Arabská poušť, která je při pobřeží Rudého moře skalnatá a hornatá, podobně jako Sinajský poloostrov. Ve vnitrozemí je podnebí subtropické s velkými výkyvy teplot, na severním pobřeží kontinentální. V Egyptě je velmi příjemné klima od října do konce června, naopak v letních měsících (červenec až první polovina září) teploty vystupují na 40 °C, v jižních oblastech až na 50 °C. Jediným stálým tokem je Nil, řada dalších údolí obsahuje vodu jen v období dešťů. Pouště jsou bez rostlinstva, místy křovité nebo travnaté, podél Nilu roste subtropické rostlinstvo. K nejpřitažlivějším pamětihodnostem patří pyramidy a Sfinga.

Jazyk: Mluví se arabsky, domluvíte se však i anglicky, rusky, francouzsky a v některých obchodech se akceptuje i němčina.

Měna: Měna je egyptská libra (EGP) = 100 piastrů. Do Egypta je možno vyvážet jakoukoliv volně směnitelnou měnu v jakémkoliv množství. V hotelích a některých obchodech lze platit bez problémů cestovními šeky a eurošeky a rovněž platebními kartami. To ale neplatí na tržištích ani na výletních lodích po Nilu, kde se platí výhradně hotovými penězi. Peníze lze měnit v hotelích, směnárnách nebo v bankách bez poplatku za výměnu. Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku od 8:30 do 14:00 hodin.

Ceny: Ceny v restauračních zařízeních se liší v závislosti na jejich kvalitě. Ceny jídel v restauracích nedosahují cenové hladiny obvyklé ve světě. Turisté se nejčastěji stravují v husté síti bister a restaurací, kde cena jídla pro čtyři osoby nepřesáhne 25 USD. Je třeba vždy klást důraz na hygienickou úroveň stravovacího zařízení. Pro evropského strávníka je nevhodná konzumace ovoce, které nelze bezpečně omýt, tepelně nezpracované zeleniny, pouličně prodávané zmrzliny a vody z veřejného vodovodního řadu. Pijte pouze kupovanou balenou chlazenou vodu. Nakupovat lze v supermarketech nebo na tržištích. K těm neodmyslitelně patří pověstné smlouvání.

Poznámka: V arabských zemích je zvykem věnovat za poskytnuté služby spropitné. Tzv. „bakšišné“ je v Egyptě nepsaným zákonem a záležitostí zcela nevyhnutelnou. Bakšišné tvoří tedy povinný příplatek k zájezdu. Jeho výše je uvedena v ceníku. Bakšišné, které platíte je rozdělováno zahraničním partnerem mezi personál hotelů a letiště či mezi řidiče. Bakšišné se inkasuje po příletu do Egypta zahraničním partnerem CK Alexandria. Vzhledem k místní mentalitě však můžete očekávat, že po vás bude personál hotelů za různé služby požadovat další mírné spropitné. Očkování a lékař: Očkování není povinné ani nutné. Cizincům jsou v EAR doporučovány služby soukromých nemocnic, které jsou sice stále podstatně nákladnější, avšak péče a služby jsou na mnohem vyšší úrovni než ve státních zařízeních. Zacházení s pacienty je na soukromých klinikách lépe organizováno a je rovněž zajištěna pooperační péče mnohem vyššího standardu než ve státních nemocnicích. Doprava: Po Egyptě funguje autobusová doprava klimatizovanými autobusy, v Káhiře lze ale také využít podzemní dráhu - metro, kterým se cestuje rychle a bezpečně. Hojně jsou rozšířeny ale i půjčovny automobilů, kde lze po předložení řidičského oprávnění a po vyřízení dalších formalit zapůjčit automobil. Co na sebe: V letních měsících, vyžaduje podnebí lehké bavlněné oblečení, klobouk se širokou střechou a sluneční brýle. V zimě může být v noci překvapivé chladno, přibalte si proto teplé svetry nebo plášť. Pro večery v poušti je nutné teplé oblečení po celý rok. Některé hotely a restaurace vyžadují, aby páni měli na sobě sako a dlouhé kalhoty. Do mešity není povolen vstup v krátkých kalhotách ani mužům, ani ženám. Ženy by na sobě měly mít delší šaty s rukávy, páni dlouhé kalhoty a sportovní košili. Plánujete-li cestu na horu Sinaj, vezměte si pevné boty a velmi teplé oblečení. Časový posun: Časový posun je v Egyptě o 1 hodinu více oproti České republice. Co je zakázáno: Do Egypta je zakázán dovoz potravin, alkoholu, pornografie, zbraní a všech druhů drog. Je nutno připomenout, že je striktně zakázán vývoz památek a zlata v nezpracované podobě. Kromě toho zvláště drogy (i ve velmi malém množství) jsou velmi pozorně sledovanou položkou. Postihy za prodej a přechovávání drog jsou přísné a pohybují se řádově v desítkách let odnětí svobody. Za nedovolené držení drog může být udělen i trest smrti.

Popis byl převzat z katalogu CK Alexandria

Hotel Coral Hills Resort ****

Doprava
Termín
Dní
Strava
Cena za dospělou osobu
Letecky
Praha
Čt 22.3 – Po 26.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
5 dní
polopenze
11 390 Kč
Letecky
Praha
Čt 22.3 – Po 26.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
5 dní
all inclusive
11 590 Kč
Letecky
Praha
Čt 22.3 – Čt 29.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
12 290 Kč
Letecky
Praha
Čt 22.3 – Čt 29.3.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 690 Kč
Letecky
Praha
Čt 22.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
12 990 Kč
Letecky
Praha
Čt 22.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
13 790 Kč
Letecky
Praha
Čt 29.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
12 390 Kč
Letecky
Praha
Čt 29.3 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
12 890 Kč
Letecky
Praha
Čt 29.3 – Po 9.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
12 dní
polopenze
13 390 Kč
Letecky
Praha
Čt 29.3 – Po 9.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
12 dní
all inclusive
13 990 Kč
Letecky
Praha
Čt 29.3 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
13 990 Kč
Letecky
Praha
Čt 29.3 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
14 990 Kč
Letecky
Praha
Po 2.4 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
4 dny
polopenze
8 890 Kč
Letecky
Praha
Po 2.4 – Čt 5.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
4 dny
all inclusive
8 990 Kč
Letecky
Praha
Po 2.4 – Po 9.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
10 490 Kč
Letecky
Praha
Po 2.4 – Po 9.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD
8 dní
all inclusive
10 764 Kč
LM | Po slevě 42%
Letecky
Praha
Po 2.4 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
11 dní
polopenze
11 490 Kč
Letecky
Praha
Po 2.4 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
11 dní
all inclusive
11 990 Kč
Letecky
Praha
Po 2.4 – Po 16.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
15 dní
polopenze
12 290 Kč
Letecky
Praha
Po 2.4 – Po 16.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
15 dní
all inclusive
12 990 Kč
Letecky
Praha
Čt 5.4 – Po 9.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
5 dní
polopenze
8 990 Kč
Letecky
Praha
Čt 5.4 – Po 9.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
5 dní
all inclusive
9 190 Kč
Letecky
Praha
Čt 5.4 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
polopenze
10 790 Kč
Letecky
Praha
Čt 5.4 – Čt 12.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
8 dní
all inclusive
11 190 Kč
Letecky
Praha
Čt 5.4 – Po 16.4.2018
2 lůžkový pokoj STANDARD, 2 přistýlky
12 dní
polopenze
11 990 Kč