Hotel Cristal Palace

  Česko, Karlovarský kraj, Mariánské Lázně

2/5

OREA Spa hotel CRISTAL

    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně
Číslo zájezdu: 2 048 265
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel se nachází v centru Mariánských Lázní, nedaleko od hlavní kolonády se Zpívající fontánou. Hotel má 2 vlastní minerální prameny Edward VII a Augustin přímo v hotelu, které hostům hotelu slouží k pitným kúrám a minerálním koupelím.

Koupání

krytý hotelový bazén. Přírodní koupaliště v Mariánských lázních.

Vybavení

restaurace, kavárna, 2 vlastní minerální prameny, wellness centrum (bazén s protiproudem a masážním vodopádem, whirlpool, finská sauna a infrasauna). Hotelové parkoviště.

Balíčky - programy

Wellness pobyt RELAX: 3x ubytování s POLOPENZÍ, dárek na uvítanou, 1 x odpolední zákusek, 1x aromamasáž částečná, 1x suchá uhličitá koupel CO2, 1x perličková koupel. Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury. Wellness pobyt RENERGY: 4x ubytování s POLOPENZÍ, dárek na uvítanou, 1x láhev sektu nebo vína k večeři, 1x lavatherm, 1x aromamasáž částečná, 1x parafínové rukavičky, 1x perličková koupel. Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury. Wellness pobyt LUX WELLNESS: 5x ubytování s POLOPENZÍ (vč. 1 slavnostní večeře při svíčkách - 3-chodové Gourmet menu), dárek na uvítanou, 1x láhev sektu nebo vína k večeři, 1x aromamasáž částečná, 1x koupel minerální, 1x oxygenoterapie, 1x lavatherm, 1x parafínový zábal rukou. Bonus: 10% sleva na další dokoupené procedury. Léčebný pobyt s polopenzí: 7x ubytování, 7x polopenze, konzultace s lékařem, 15 léčebných procedur za týden (5x velká procedura a 10x malá procedura).

Speciální nabídka

Pitná kúra přímo v hotelu - 2 minerální prameny. Volný vstup do hotelového relax centra ZDARMA. Zapůjčení wellness setu pro dospělé osoby (župan, pantofle, ručník a prostěradlo). Zapůjčení holí na Nordic walking. WiFi internet ZDARMA.

Doprava

vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění. Mminimální délka pobytu 2 noci. Děti do 17,99 let nemají v pobytech zahrnuty procedury. Parkování v podzemních garážích hotelu za poplatek 350 Kč/noc. NENÍ MOŽNÝ POBYT SE PSY
Místní poplatek (lázeňská taxa) 50 Kč/den, se platí na místě.

Základní cena zahrnuje

  • Ubytování:
  • Classic pokoje: 1, 2, a 3-lůžkové pokoje, možnost přistýlky pro děti, hygienické zařízení, fén, LCD TV-SAT, telefon, minibar, trezor, klimatizace, WiFi internet. Některé pokoje s balkonem.
  • Suite pokoje: prostorné 2-lůžkové pokoje s oddělenou ložnicí a obývacím pokojem, možnost 1 přistýlky, velikost pokoje 44 m2, hygienické zařízení, fén, LCD TV, SAT, telefon, trezor, lednička, WiFi internet, , kávovar Espresso + čajový a kávový set s rychlovarnou konvicí.
  • Stravování: snídaně nebo polopenze - dle zvoleného typu pobytu (snídaně a večeře formou švédského stolu).
  • Další služby dle zvoleného typu pobytu.

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: TIPATOUR zájezdy, s.r.o., IČ 27743896.
Název hotelu dle pořadatele: OREA Spa hotel CRISTAL ****
Lokalita dle pořadatele: Západočeské lázně, Mariánské Lázně

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 048 265
dnes 8–18 h

Hodnocení

30. nejlepší hotel v destinaci Karlovarský kraj

2/ 5 1 recenzí


Martin listopad 2018
Cristal Palace byl pro mne zklamáním.. Cristal Palace vypadá jako slušný, čistý hotel, ale základní služby 4* hotelu zde nečekejte. Do tohoto hotelu si klient musí vzít ... celá recenze

Nezávazná objednávka

OREA Spa hotel CRISTAL
    Česko, Český les, Karlovarský kraj, Západočeské lázně, Mariánské Lázně

Cena
18 200 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 048 265

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku (Léčebný pobyt)
2
18 200 Kč
příplatek za pokoj s balkonem - celá ubytovací jednotka
0
4 520 Kč