Hotel Croatia Cavtat

  Chorvatsko, Jižní Dalmácie, Cavtat

Hotel CROATIA

    Chorvatsko, Dubrovnik, Jižní Dalmácie, Cavtat
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

POLOHA: na poloostrově Sustjepan, 500 m do města Cavtat, 18 km z Dubrovníku, 8 km od letiště Čilipi.
VZDÁLENOST OD PLÁŽE A DRUH PLÁŽE: 50 m kamenitá pláž, 150 m částečně oblázková, částečně betonová Cavtat. Možnost využívání lehátek a slunečníků do obsazení míst.
BAZÉN: venkovní bazén s mořskou vodou o rozloze 510 m2. Vnitřní bazén s mořskou vodou (teplota od 26 °C do 28 °C) o rozloze 218 m2, možnost využívání lehátek a slunečníků do obsazení míst. WELLNESS: Spa Center (turecká koupel, finská sauna, masážní sprcha, masáž a aromaterapie, péče o tělo, kadeřnický salon, terasa na opalování, relax zóna - místo na uvolnění).
SLUŽBY: snídaně a večeře formou bufetu, salátový bufet.
KLIMATIZACE: ano.
INTERNET: wi-fi zdarma.
PARKOVÁNÍ: zdarma.
POPIS: restaurace Cavtat, restaurace Konavle (pro soukromé akce), steakhouse restaurace, restaurace Spinaker na pláži Cavtat, snack bar Alverde u bazénu, aperitiv bar, kavárna, piano bar. Stolní tenis, fitness, wellness centrum (sauna, masáž, salon krásy). Vodní sporty (ve městě): surfování, pronájem kánoí, člunů, vodních lehátek. Procházkové stezky a stezky na jogging, taxi, trafika, zlatnictví, kadeřnický salon. Hlídání děti (na dotaz), letní dětský klub (od června do srpna), dětské hřiště. Ve městě: pronájem kol, motorek a aut. V červenci a srpnu sportovní animační program.
POZNÁMKA: přistýlka je možná pouze v pokojích superior.

Poznámka

SLEVY v pokojích superior: Dítě do 7 let ZDARMA. Dítě od 7 do 13 let na přistýlce 50%. Dítě do 13 let na základním lůžku 20% (dospělá osoba platí za single use). Dospělá osoba přistýlce 20%.

Základní cena zahrnuje

  • CENY JSOU ZA OSOBU V KČ/ NÁSTUPY V HOTELU KAŽDÝ DEN

Základní cena nezahrnuje

  • PŘÍPLATKY: Jednolůžkový pokoj (na dotaz). Možnost dokoupení autobusové dopravy. Pojištění .

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Relax Adriatic, IČ: 26890267. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel CROATIA *****
  • Lokalita dle CK: Jižní Dalmácie
  • Místo dle CK: Cavtat

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Croatia Cavtat *****
Typ pláže: kamenitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 881 339
dnes zavřeno

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel CROATIA
    Chorvatsko, Dubrovnik, Jižní Dalmácie, Cavtat

Cena
15 876 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 881 339

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
15 876 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
480 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
270 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
780 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč