Hotel Delfin

Chorvatsko, Krk, Omišalj

4/5

Hotel Delfin

    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Omišalj
Číslo zájezdu: 2 101 562
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Upozornění

Speciální sleva 20% platná do 05.06. pro pobyty 10.06.-20.06.2022!
Speciální sleva 15% platná do 05.06. pro pobyty 20.06.-08.07.2022!

Tipy

- blízko pláže
- nedaleko historického centra města Omišalj

Obecný popis

Hotel Delfin na ostrově Krk je místem nedotčené krásy a klidu, obklopený bohatými borovými lesy a středomořskou vegetací.

Poloha

malý rodinný hotel se nachází na ostrově Krk, nedaleko historického města Omišalj. Je vzdálený cca 3 km od mostu, který spojuje ostrov s pevninou.

Vybavení

hotel nabízí restauraci, kavárnu, výtah, recepci a bezplatné připojení WiFi v hale. U hotelu je také dětské hřiště.

Ubytování

2+0 Standart - 2lůžkový pokoj Standart.
2+2 Standart - 2lůžkový pokoj Standart s možností přistýlky.
Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, klima, SAT TV, telefon.

Stravování

polopenze nebo snídaně formou bufetu.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení
- domácí mazlíček: na dotaz v CK
- parkování: v blízkosti hotelu v omezeném množství

Sport a zábava

ostrov Krk je ideálním místem pro cyklistiku, turistiku, v blízkosti tenisové kurty, sportovní zařízení. Nedaleko hotelu se nachází historické městečko Omišalj, které se hemží klikatými, dlážděnými uličkami s kompaktními řadami domů, které uchovávají cenné, kulturní a historické dědictví. Navštívit můžete také Chorvatské národní divadlo Ivana Zajce, nebo hrad Trsat, které jsou vzdáleny cca 14 km od hotelu.

Pláž

oblázková a dlážděná pláž, opalovací molo, plážový bar, možnost zapůjčení lehátek a slunečníků (za případný poplatek).
Vzdálenost pláže je cca 20 m od hotelu.

Základní cena zahrnuje

  • ubytování na příslušný počet nocí
  • vybraný typ dopravy a stravování
  • pojištění zájezdu proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • místní taxy a poplatky (např. pobytová taxa, vratná kauce apod.)
  • fakultativní služby (za příplatek)
  • víza (pokud jsou vyžadována)

Informace o zájezdu

Pořadatel: Za sluncem s.r.o., IČ 42869650.
Název hotelu dle pořadatele: Hotel Delfin ***
Lokalita dle pořadatele: Krk, Ostrov Krk

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Delfin
Typ pláže: oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 410 Číslo zájezdu: 2 101 562
dnes 8–18 h

Hodnocení

10. nejlepší hotel v destinaci Krk

4/ 5 4 recenzí


Omirda září 2016
Čekali jsme více-prostě nuda. Strava-nevyhovovala nám Ubytování-šlo to Společenská místnost-nebyla v provozu (podle vzhledu asi už pár let) Personál-nebylo ... celá recenze


Monika červenec 2016
Odpočinková dovča. pro rodinu s dětmi nebo starší lidi ideální, na pláži pár lidí, hned u moře s krásnou vodou... celá recenze


Bella červenec 2016
Bella Dohnalová. Celkový dojem z naší dovolené je takový neuspokojivý.Hotel a personál super tímto to ale skončilo.Obchod a celkové vyžití opravdu ... celá recenze

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Delfin
    Chorvatsko, Chorvatské ostrovy, Krk, Omišalj

Cena
11 907 Kč/os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 101 562

Pobyt

dospělá osoba na pevném lůžku
2
11 907 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění storna Uniqa - za osobu
0
270 Kč