Hotel Delfin Plava Laguna

  Chorvatsko, Istrie, Zelena Laguna

4/5

Hotel Delfin

    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Charakteristika

příjemný hotelový komplex, obklopen travnatým porostem a stínem borovic, leží asi 5 km od centra letoviska Poreč známého svými historickými památkami a kultourou, nejblíže k otevřenému moři z hotelů na Zelené laguně. V jeho blízkosti se nachází vše potřebné - jak sportovní zázemí, tak i obchod s nezbytným sortimentem.

Ubytování

jednoduše vybavené dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky (formou rozkládacího lůžka a pouze u pokojů s balkonem) jsou vybaveny vlastním sociálním příslušenstvím, telefonem a většina balkonem. Pokoje bez balkonu se nachází ve sníženém přízemí, které zajišťuje příjemný chládek.

Stravování

snídaně a večeře formou bufetu a švédských stolů v hotelové restauraci. Nápoje k večeřím nejsou v ceně.

Vybavenost

venkovní bazén s mořskou vodou - lehátka okolo bazénu zdarma, moderní dětské hřiště (dětský bazén se skluzavkami, hrací hřiště), možnost provozování několika sportů (plážový volejbal, fotbal, minigolf, stolní tenis, kulečník), animační a večerní programy, v hotelu se nachází restaurace, bar, směnárna, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi na recepci zdarma, výtah, nedaleko je i obchod a zábavní tobogány; hlídané parkoviště za poplatek.

Pláž

50 m, oblázkové, travnaté, skalnaté, doplněné betonovými platy, pozvolný vstup do moře, částečně stíněné středomořskými borovicemi, k dispozici bar a sprchy, plážový servis za poplatek; hotelová pláž byla oceněna Modrou vlajkou.

Nástup na ubytování

sobota od 14 h.

Poznámka

GPS: 45.196755,13.584846

Základní cena zahrnuje

  • ubytování 7 nocí/os., 7x polopenzi, pobytovou taxu, pojištění proti úpadku a insolvenci CK.

Základní cena nezahrnuje

Fakultativní příplatky hrazené na místě
  • parkování na hlídaném parkovišti 1€/auto/den, malý pes (na vyžádání) 13 €/den.
Příplatky
  • autobusová doprava, obědy 1 590 Kč/os., cestovní pojištění.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Čsad Tišnov, IČ: 46905952. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Delfin **
  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Poreč
Informace o slevách

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Delfin Plava Laguna **
Typ pláže: kamenitá, molo, oblázková
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 844 633
dnes 8–18 h

Hodnocení

4/ 5 59 recenzí


Lucka červenec 2021
Skvělá dovolená!!. Tahle dovolená se nám opravdu moc líbila. Byla jsem tam se synem a ten byl úplně nadšený. ... celá recenze


Veronika červenec 2021
Hotel Delfín. Dovolená krásná. Moře blizoučko, personál milý, ochotný, každý den nějaký program pro děti a večer i pro dospělé, hudba..venku a v... celá recenze


Jana R. červenec 2021
Hotel Delfin. Termín pobytu 26.6.2021- 3.7.2021 Dvoulůžkový pokoj s přistýlkou- 2 dospělí a dcera 14. let.... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Hotel Delfin
    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna

Cena
7 690 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 844 633

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 690 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč