Hotel Delfin Plava Laguna

  Chorvatsko, Istrie, Zelena Laguna

4/5

Delfin

    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Doporučení

Hotel s charakterem malého hotelového městečka
patří nabídkou služeb ve své kategorii
k nejoblíbenějším a nejnavštěvovanějším
v Chorvatsku.

GPS

45.196562,13.58505

Pláž

Přírodní oblázková pláž, místy doplněná
pískem, má mezinárodní ocenění
Modré vlajky za čistotu moře a okolí. Pláž je vzdálená cca 50 m od hotelu.
Autobusová doprava - nástupní místa: Benešov, Boskovice, Blansko, Brandýs nad Labem, Brno, Břeclav, České Budějovice, Děčín, Dobříš, Domažlice, Frýdek - Místek, Horažďovice, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jablonec nad Nisou, Jihlava, Kaplice, Kdyně, Klatovy, Kroměříž, Kuřim, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava, Otrokovice, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Slavkov u Brna, Svitavy, Tábor, Teplice, Turnov, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Velké Meziříčí, Veselí nad Lužnicí, Vysoké Mýto, Vyškov, Zlín.

Vzdálenost od pláže (cca)

cca 50 m

Vzdálenost od pláže (m)

50

Poloha

Hotel je situován v parku, blízko
centra střediska Zelená Laguna, cca 5 km
jižně od centra Poreče a cca 50 m od pláže.

Stravování

Polopenze. Snídaně a večeře
jsou podávány formou bufetu. Možnost dokoupení
obědů, které se podávají formou bufetu.

Ubytování

Pokoje se sociálním zařízením (sprcha
nebo vana, WC). Při obsazení dvolůžkového pokoje jednou přistýlkou je nutno počítat s velmi omezenou plochou pokoje. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, směnárna, tři klimatizované
restaurace, aperitiv bar, kavárna,
TV sál, bazén se slanou vodou, sauna, kadeřnický
salon, zlatnictví, animační
program pro děti, večerní programy s živou
hudbou. V blízkosti hotelu se nachází
dětské hřiště, bary, obchody, sportovní
centrum.
Zdarma: lehátka u bazénu, Wi-Fi v recepci.
Za poplatek: trezor ve směnárně, úschovna kol, parkoviště.

Název

Delfin

Základní cena zahrnuje

  • ubytování - počet noclehů a služby dle popisu
  • česky mluvící delegát v místě pobytu nebo oblasti
  • pobytová taxa
  • pojištění proti úpadku cestovní kanceláře

Základní cena nezahrnuje

Nepovinné příplatky:
  • volitelné doplňkové služby
  • autobusová doprava (více informací zde)

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Alexandria, IČ: 25661507. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Delfin **
  • Lokalita dle CK: Istrie
  • Místo dle CK: Poreč

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Delfin Plava Laguna **
Typ pláže: molo, oblázková, kamenitá
Vzdálenost od pláže: 50 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 2 031 153
dnes zavřeno

Hodnocení

18. nejlepší hotel v destinaci Istrie

4/ 5 60 recenzí


Renata září 2021
Hotel Delfin -Zelená Laguna. Tento hotel je vhodný pro rodiny s malými dětmi, rozhodně ne pro někoho, kdo chce prožít dovolenou v klidu! Všude strašně moc lid... celá recenze


Lucka červenec 2021
Skvělá dovolená!!. Tahle dovolená se nám opravdu moc líbila. Byla jsem tam se synem a ten byl úplně nadšený. ... celá recenze


Veronika červenec 2021
Hotel Delfín. Dovolená krásná. Moře blizoučko, personál milý, ochotný, každý den nějaký program pro děti a večer i pro dospělé, hudba..venku a v... celá recenze

Hodnocení cestovatelů na webu Tripadvisor

Lokalita

Chorvatsko

Nenechte si ujít

Historicky nejoblíbenější cíl českých turistů na pobřeží Jadranu má co nabídnout. Přírodní i kulturní poklady na dosah. Podívejte se s námi na ty nejzajímavější.

Istrie a Pula

Z Istrie se stala menší perla Středomoří. Koncentrace zážitků je vysoká, hlavně historických památek, koupání v moři a sem tam i na přírodní zajímavost narazíte. Centrem je historická Pula se slavným amfiteátrem. Z přírodních lákadel jsou atraktivní krápníkové jeskyně Baredine u obce Nova Vas a Národní park Brijuni nedaleko Puly.

Národní park Plitvická jezera

Kdo by neznal jezera a vodopády z Pokladu na Stříbrném jezeře. Plitvice jsou nejslavnější národní park Chorvatska. Tvoří je soustava 16 sladkovodních jezer, která jsou v délce 7 km navzájem propojena říčkami, vodopády a kaskádami. Zaujmou především svou tyrkysově modrou vodou. Vyjeďte si na loďce a prozkoumejte přírodní poklad Chorvatska.

Dubrovník

Starobylý Dubrovník je nejatraktivnější letovisko Chorvatska. Největším celosvětově uznávaným tahákem je systém opevnění a historické centrum. Staré město je neporušený obraz přístavu z přelomu 17. a 18. století. Starobylé kamenné domy, úzké uličky a schodiště mají půvab. Centrem veřejného života je náměstí Luža.

Národní park Kornati

Kornati se nachází ve střední části chorvatského Jadranu. Jedná se o kouzelné seskupení mnoha ostrovů. Jméno národní park dostal podle největšího z ostrovů Kornatu. V současné době má souostroví 89 různých ostrovů, ostrůvků a útesů. O kráse mnoha ostrovů a ostrůvků zasazených v moři nelze psát, ty je potřeba vidět naživo.

Trogir

Starobylé město ve Střední Dalmácii zapsané na seznamu UNESCO se jmenuje Trogir. Nejcennější je téměř neporušená stará historická část města kolem katedrály, která vznikala ve 13. až 15. století. Hlavní památka je románská katedrála sv. Vavřince (Sveti Lovre), trojlodní bazilika ze 13. století. Významný je přístav, ze kterého se pořádá mnoho výletů na moře a okolní ostrovy.

Národní park Krka

Krka je národní park v Chorvatsku pojmenovaný po stejnojmenné řece. Nachází se v centrální části Dalmácie, v Šibensko-kninské župě nedaleko města Šibenik. Národní park Krka je známý svými četnými vodopády a různobarevnými jezírky. Hlavní pozoruhodností národního parku jsou soustava vodních kaskád a rekordní počet živočišných a rostlinných druhů.

Poreč

Poreč patří mezi přístavní města Istrie s tisíciletou historií. Čisté Jaderské moře a borové lesy, které sahají až k mořskému břehu, dělají z Poreče ideální místo pro rodinnou dovolenou. Město je slavné pro vzácnou Eufraziovu bazaliku, která pochází ze 6. století a patří na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Split

Split je druhé největší město Chorvatska, centrum Střední Dalmácie na pobřeží Jaderského moře. Ve Splitu najdete velké množství kulturních památek. Antický Diokleciánův palác se roku 1979 zařadil na seznam kulturního dědictví UNESCO. Nejzajímavější jsou staré klenby a chodby pod městem. Split využívá služby mezinárodního letiště 20 kilometrů na západ.

Nezávazná objednávka

Delfin
    Chorvatsko, Istrie, Poreč, Zelena Laguna

Původní cena
10 990 Kč/os

Cena
7 990 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 2 031 153

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
7 990 Kč

Pojištění

balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dospělý
2
750 Kč
balíček pojištění Uniqa (cestovní, sportovní, storno, COVID) - dítě do 18 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno plus Generali - za osobu
0
160 Kč