Hotel Der Abtenauer

  Rakousko, Salcbursko, Abtenau

Hotel Der Abtenauer

    Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Abtenau
Detail nabídky a možnosti objednání zájezdu:
Poloha

hotel leží přímo na náměstí městečka Abtenau, restaurace a nákupní možnosti v bezprostřední blízkosti hotelu.Zastávka skibusu: 70 m.Lyžařský areál: Abtenau cca 1 km od hotelu, nástupní stanice vleků v Annabergu nebo Russbachu (oblast Dachstein West) cca 11 km.

Ubytování

útulně zařízené pokoje s koupelnou a WC, fénem, TV, některé s trezorem nebo balkonem. Dvoulůžkové pokoje (DBL, 22 m2), třílůžkové pokoje (TRPL, 27 m2), čtyřlůžkové pokoje (DBL+2, 30 m2) pro 2 dospělé a 2 děti do 15,9 let (3. a 4. dospělá osoba možná na vyžádání), jednolůžkový pokoj (SGL) bez příplatku na vyžádání.

Stravování

bufetová snídaně; za příplatek večeře 4chodové menu (polévka a saláty formou bufetu, hl. jídlo výběrem ze 2 možností).

Vybavení

recepce, lobby, bar a disco, restaurace, terasa, parkoviště zdarma do vyčerpání míst, lyžárna, wifi zdarma ve veřejných prostorách, wellness se saunou, párou, aroma-jeskyní a odpočívárnou, za poplatek solárium a infračervená kabina. 

Speciální nabídka

10% sleva za včasný nákup do 31.08.5% sleva za včasný nákup do 30.11.4=3 v termínech 06.12.-20.12., 10.01.-04.04.(slevy nelze vzájemně kombinovat)

Základní cena zahrnuje

ubytování za osobu se snídaní. Zdarma vstup do wellness. Zdarma slevová karta Tennengau Plus Card (skibus zdarma, sleva autobus, na běžkařský kurz 1x týdně, jiné slevy na různé aktivity, kurzy). Min. pobyt 3 noci (čtvrtek – neděle) nebo 4 noci (neděle – čtvrtek), příjezdy pouze ve čtvrtek a v neděli.

Základní cena nezahrnuje

Povinný příplatek: pobytová taxa cca 1,60 €/ osoba od 15 let/ den.Nepovinný příplatek: večeře +510 Kč/ osoba/ den, zapůjčení županu 10 €/ osoba (kauce). Domácí zvířata: povolena na vyžádání +10 €/ den.

Informace o zájezdu

Tento zájezd je pojištěn pro případ úpadku cestovní kanceláře. Kategorie hotelu a informace o zájezdu jsou uvedeny dle popisu pořádající cestovní kanceláře. Pořádání tohoto zájezdu se řídí obchodními podmínkami cestovní kanceláře, která zájezd organizuje. Tento zájezd pořádá cestovní kancelář Color Travel, IČ: 26149150. Upozorňujeme, že cestovní kancelář si z důvodů uvedených v obchodních podmínkách vyhrazuje právo změny podmínek pořádání zájezdu a právo zájezd zrušit i po uzavření cestovní smlouvy.

  • Název hotelu dle CK: Hotel Der Abtenauer ****
  • Lokalita dle CK: Salcbursko
  • Místo dle CK: Abtenau

Neoficiální informace o hotelu
(údaje z recenzí bez záruky)

Hotel Der Abtenauer ****
Vzdálenost od sjezdovky: 1500 m

565 656 610 Číslo zájezdu: 1 666 989
dnes 7.30–17 h

Rakousko

Rakousko, země majestátních horských hřebenů, jezer, malebných údolí i historických měst. Náš osobitý jižní soused je velmi dobře dostupný vlakem i autem. Díky své kvalitní silniční síti je zde cestování pohodlné a rychlé. Velká část rakouského území je tvořena alpským masivem, který je nejčastějším cílem českých turistů v letních i zimních měsících. Všeobecně vysoká kvalita služeb i možnosti vyžití pro rodiny s dětmi jsou jistotou, se kterou můžete cestovat do této země. Služby jsou ve velmi vyspělém Rakousku precizní a mnohdy překvapí. Cílem nádherné letní dovolené mohou být horské túry, nebo wellness odpočinek u vyhlášených rakouských jezer. Rakousko je lyžařskou velmocí a v zimě místní obyvatelé žijí všemi sporty spojenými s bílým prašanem na sjezdovkách. Navštivte nejoblíbenější střediska českých lyžařů Dachstein West nebo Dachstein / Schladming.

Nezávazná objednávka

Hotel Der Abtenauer
    Rakousko, Dachstein West, Salcbursko, Solná komora, Abtenau

Cena
8 330 /os

Cestující

Číslo zájezdu: 1 666 989

Zájezd

dospělá osoba na pevném lůžku
2
8 330 Kč

Pojištění

komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dospělý 18 - 69 let
2
380 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - dítě do 17 let
0
220 Kč
komplexní balíček pojištění (cestovní, sportovní a storno plus) - senior od 70 let
0
580 Kč
samostatné pojištění Storno - za osobu
0
108 Kč